Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Satıcı: magic
14.649,99 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯24 dk önceki fiyat
1 14649.99 Hp 245 G9 Amd Ryzen 7 5825U 8 GB 512 GB SSD Freedos 14" Fhd Taşınabilir Bilgisayar 6Q8M4ESSatıcı: BOZDAN Teknoloji | 3 yorum
14.699,00 TL + Kargo Siteye Git ❯28 dk önceki fiyat
2 14709 HP 245 G9 6Q8M4ES Ryzen 7 5825U 8 GB 512 GB SSD 14" Dos Dizüstü BilgisayarSatıcı: BozdanTeknoloji
15.174,05 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯24 dk önceki fiyat
3 15174.05 HP 245 G9 AMD Ryzen 7 5825U 8 GB 512 GB SSD Freedos 14" FHD Taşınabilir Bilgisayar 6Q8M4ESSatıcı: Bozdan Teknoloji
15.599,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯36 dk önceki fiyat
4 15599.00 HP 245 G9 6Q8M4Es Ryzen 7 5825U 14" FHD 8 GB RAM 512 GB SSD FreeDOS NotebookSatıcı: Nethouse
15.999,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 saat önceki fiyat
5 15999.00 HP 245 G9 6Q8M4ES Ryzen7 5825U 8GB 512SSD 14" FullHD FreeDOS Taşınabilir BilgisayarSatıcı: BOZDAN TEKNOLOJİ
16.999,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯26 dk önceki fiyat
6 16999.00 Hp 245 G9 6Q8M4ES Ryzen 7 5825-14''-8G-512SSD-DOSSatıcı: magicteknoloji
18.999,99 TL + Kargo Siteye Git ❯28 dk önceki fiyat
7 19009.99 HP 245 G9 6q8m4es Ryzen 7 5825-14''-8g-512ssd-dosSatıcı: magicteknoloji
18.999,99 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯30 dk önceki fiyat
8 18999.99 HP 245 G9 6Q8M4ES R7-5825U 8 GB 512 GB SSD 14" Free Dos Dizüstü BilgisayarSatıcı: Netsiparis
21.319,50 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯24 dk önceki fiyat
9 21319.50 Hp 245 G9 6Q8m4es Ryzen7 5825U 8Gb 512Ssd 14" Fullhd Freedos Tasinabilir Bilgisayar 23.039,62 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯25 dk önceki fiyat
10 23039.62