Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
HP 250 G10 i5-1334U 8 GB 512 GB SSD 15.6" FreeDOS 8A538EA K1 Satıcı: KUANTUMSANAL
32.834,33 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯40 dk önce
1 32834.33
Hp 250 G10 Intel Core İ5 1335U 8Gb Ram 512Gb Ssd 15.6'' Fhd Fdos 8A538Ea & Per4 Çanta Satıcı: PER4MANCE
35.224,85 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯40 dk önce
2 35224.85
Hp 250 G10 I5-1334U 8 Gb 512 Gb Ssd 15.6" Windows 11 Home 8A538ea K31
Satıcı: KUANTUM SANAL
35.573,20 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önce
3 35573.20
Hp 250 G10 I5-1334U 8 Gb 512 Gb Ssd 15.6" Windows 11 Pro 8A538ea K16
Satıcı: KUANTUM SANAL
35.573,20 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önce
4 35573.20
HP 250 G10 Intel Core i5 1335U 8GB RAM 512GB SSD 15.6'' FHD W11HOME 8A538EA & PER4 ÇANTA Satıcı: Per4mancex
36.107,38 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯41 dk önce
5 36117.38
HP 250 G10 Intel Core i5 1335U 8GB RAM 512GB SSD 15.6'' FHD W11HOME 8A538EA & PER4 ÇANTA Satıcı: Per4mance
36.789,18 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önce
6 36789.18
HP 250 G10 Intel Core i5 1335U 8GB RAM 512GB SSD 15.6'' FHD W11PRO 8A538EA & PER4 ÇANTA Satıcı: Per4mance
38.036,28 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önce
7 38036.28
Hp 250 G10 I5-1334U 8 GB 512 GB SSD 15.6" Windows 11 Home 8A538EA K31
Satıcı: Kuantum
38.591,70 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯32 dk önce
8 38591.70
GENEL BİLGİLER
EKRAN
TASARIM
İŞLEMCİ
BELLEK
DEPOLAMA & OPTİK SÜRÜCÜ
HARİCİ GRAFİK
BAĞLANTILAR & ARAYÜZLER
PİL & DİĞER
DAHİLİ GRAFİK