Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
HP 250 G10 968L3ET i5-1335U 8 GB 512 GB SSD 15.6" Free Dos Dizüstü Bilgisayar Satıcı: ProdosBilisim
25.850,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯31 dk önce
1 25850.00
HP 250 G10 968L3ET i5-1335U 8 GB 512 GB SSD 15.6" Free Dos Dizüstü Bilgisayar Satıcı: TurkuazBilgisayar
26.789,06 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯31 dk önce
2 26789.06
HP 250 G10 968L3ET i5-1335U 8GB 512GB SSD 15.6 FHD FreeDOS Satıcı: ParosTeknoloji
28.331,83 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯44 dk önce
3 28331.83
Hp 250 G10 968L3et İ5-1334U 8Gb 512Gb Ssd 15.6" Fhd Freedos Notebook
Satıcı: Parosteknoloji
28.481,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯57 dk önce
4 28481.00
HP 250 G10 968L3ET Intel Core i5 1335U 8GB RAM 512GB SSD 15.6" FHD FreeDOS Dizüstü Bilgisayar Satıcı: ParosTeknoloji
29.682,82 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯48 dk önce
5 29682.82
GENEL BİLGİLER
EKRAN
TASARIM
İŞLEMCİ
BELLEK
DEPOLAMA & OPTİK SÜRÜCÜ
HARİCİ GRAFİK
BAĞLANTILAR & ARAYÜZLER
PİL & DİĞER
DAHİLİ GRAFİK