HP 250 G10 (968L4ET) Laptop

Ekran Boyutu:
Ekran Çözünürlüğü:
İşlemci Modeli:
Bellek (RAM):
İşletim Sistemi:
Sabit Disk (SSD) Boyutu:

HP 250 G10 (968L4ET) Laptop Fiyatları

HP 250 G10 968L4ET i7-1355U 8 GB 512 GB SSD 15.6" Dos Dizüstü Bilgisayar

Satıcı: HPStoreTürkiye

33.641,11 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

41 dk önce

1 33641.11
HP 250 G10 968L4ET i7-1355U 8GB 512GB SSD 15.6 FHD FreeDOS Notebook

Satıcı: Hp Store Türkiye

34.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

2 34999.00
Hp 15.6" 250 G10 968L4ET Core I7 1355U-8GB RAM-512GB Nvme-Fdos Gümüş

Satıcı: HP Store Türkiye

35.563,81 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

33 dk önce

3 35563.81
HP 250 G10 968L4ET Intel Core i7-1355U 8GB RAM 512GB SSD 15.6 inç FHD FreeDOS

Satıcı: Hp Store Türkiye

37.799,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

10 dk önce

4 37809
HP 250 G10 968L4ET i7-1355U 8GB 512GB SSD 15.6 FHD FreeDOS

Satıcı: KUANTUMSANAL

38.858,98 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

5 38858.98
HP 250 G10 I7-1355U 8 GB RAM 512 GB SSD 15.6" FreeDOS 968L4ET K1

Satıcı: KUANTUM

39.742,97 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

49 dk önce

6 39742.97
HP 250 G10 968L4ET i7-1355U 8GB 512GB SSD 15.6 FHD FreeDOS

Satıcı: netsipariş

40.937,29 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

7 40937.29
HP 250 G10 968L4ET i7-1355U 8 GB 512 GB SSD 15.6" Dos Dizüstü Bilgisayar

Satıcı: Netsiparis

41.099,53 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

41 dk önce

8 41099.53
Hp 250 G10 968L4et İ7-1355U 8Gb 512Gb 15.6 Fdos

Satıcı: Netsiparis

41.427,80 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

9 41427.80
Hp 250 G10 968L4ET I7-1335U 8gb 512SSD 15.6 Dos

Satıcı: Kuantum

41.834,70 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

33 dk önce

10 41834.70
Hp 250 G10 968L4Et I7-1355 8 Gb 512 Gb 15.6 Inç Freedos Dizüstü Bilgisayar Metalik Gri

Satıcı: NETSİPARİS

43.147,50 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

11 43147.50
HP 250 G10 968L4ET i7-1355U 8GB 512GB SSD 15.6 FHD FreeDOS

Satıcı: netsiparis

43.406,50 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

49 dk önce

12 43406.50
Hp 968L4et Por 250 G10 İ7-1355 8Gb 512Gb 15.6 Fdos

Satıcı: Uzmanlar Bilgisayar

44.062,50 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

13 44062.50

HP 250 G10 (968L4ET) Laptop Fiyat Geçmişi

HP 250 G10 (968L4ET) Laptop Temel Özellikleri

HP 250 G10 (968L4ET) Laptop Özellikleri

GENEL BİLGİLER GENEL BİLGİLER

EKRAN EKRAN

TASARIM TASARIM

• Genişlik 360.0 mm
• Derinlik 236.0 mm
• Kalınlık 18.6 mm
• Ağırlık 1.52 kg
• Renk Gri

İŞLEMCİ İŞLEMCİ

• İşlemci Markası Intel
• İşlemci Serisi Intel Core i7
• İşlemci Modeli Intel Core i7-1355U
• İşlemci Temel Frekans 3.70 GHz
• İşlemci Artırılmış Frekans 5.00 GHz
• İşlemci Çıkış Yılı 2023
• İşlemci Çekirdeği 10 Adet
• İşlemci Çekirdek Detayları 2 x Performans Çekirdeği 8 x Verimlilik Çekirdeği
• Sanal Çekirdek 12 Adet
• İşlemci Önbellek 12 MB
• Transistör Mesafesi 10 nm
• İşlemci Teknolojileri Intel Adaptix Technology Intel Deep Learning Boost Intel Flex Memory Access Intel Gaussian and Neural Accelerator 3.0 Intel High Definition Audio Intel Hyper-Threading Intel Image Processing Unit 6.0 Intel Smart Sound Technology Intel Speed Shift Technology Intel Thread Director Intel Volume Management Device (VMD) Intel Wake on Voice MIPI SoundWire 1.2 Thermal Monitoring Technologies

BELLEK BELLEK

• Bellek (RAM) 8 GB
• Bellek Türü DDR4
• Toplam Bellek Yuvası 2 Adet

DEPOLAMA & OPTİK SÜRÜCÜ DEPOLAMA & OPTİK SÜRÜCÜ

• Sabit Disk (HDD) Yok
• Sabit Disk (SSD) Var
• Sabit Disk (SSD) Boyutu 512 GB

HARİCİ GRAFİK HARİCİ GRAFİK

• Harici Grafik İşlemcisi (GPU) Yok

BAĞLANTILAR & ARAYÜZLER BAĞLANTILAR & ARAYÜZLER

• USB 3.x Var
• USB 3.x Adedi 2
• USB Type-C Var
• USB Type-C Adedi 1
• HDMI Var
• HDMI Versiyonu HDMI 1.4b
• Bluetooth Var
• Bluetooth Özellikleri 5.3
• Wi-Fi Teknolojisi Wi-Fi 6 (802.11ax)

PİL & DİĞER PİL & DİĞER

• Kamera Özellikleri 1080p FHD
• Klavye Arka Aydınlatması Var
• Klavye Özellikleri Sıvı Dökülmesine Dirençli
• Diğer Özellikler Stereo Hoparlör
• Pil Gücü 41.0 Wh
• Pil Hücre Sayısı 3 Hücreli
• Pil Özellikleri Li-Ion (Lityum-İyon)

DAHİLİ GRAFİK DAHİLİ GRAFİK

• Dahili Grafik Modeli Intel Iris Xe Graphics Eligible
• Dahili Grafik Azami Frekans 1.3 GHz
• Dahili Grafik Diğer Özellikler DirectX 12.1 Intel Quick Sync Video Multi-Format Codec Engines 2 OpenCL 3.0 OpenGL 4.6

HP 250 G10 (968L4ET) Laptop Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.