Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
HP 250 G10 9G1E4ET003 i5-1334U 16 GB 1 TB SSD 15.6" Free Dos Dizüstü Bilgisayar Satıcı: teknoraks
33.334,28 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯27 dk önce
1 33334.28
HP 250 G10 9G1E4ET003 i5-1334U 16GB 1TBSSD 15.6" FHD FreeDOS Dizüstü Bilgisayar-CNT004 Satıcı: Teknoraks
34.110,72 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯46 dk önce
2 34110.72
Hp 250 G10 9G1e4et003 İ5-1334U 16Gb 1Tbssd 15.6" Fhd Freedos Dizüstü Bilgisayar-Cnt004
Satıcı: Teknoraks
34.355,70 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önce
3 34355.70
Hp 250 G10 9G1E4ET003 I5-1334U 16GB 1tbssd 15.6" Fhd Freedos Taşınabilir Bilgisayar-CNT004 - 1 TB - 16 GB
Satıcı: teknoraks
35.847,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯30 dk önce
4 35847.00
GENEL BİLGİLER
EKRAN
TASARIM
İŞLEMCİ
BELLEK
BAĞLANTILAR & ARAYÜZLER
PİL & DİĞER
DAHİLİ GRAFİK