Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Hp 250 G10 9G1e4et007 İ5-1334U 32Gb 2Tbssd 15.6" Fhd Freedos Dizüstü Bilgisayar-Cnt008
Satıcı: Teknoraks
46.344,30 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önce
1 46344.30
HP 250 G10 9G1E4ET007 i5-1334U 32 GB 2 TB SSD 15.6" Free Dos Dizüstü Bilgisayar Satıcı: teknoraks
46.812,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯28 dk önce
2 46812.00
HP 250 G10 9G1E4ET007 i5-1334U 32GB 2TBSSD 15.6" FHD FreeDOS Dizüstü Bilgisayar-CNT008 Satıcı: Teknoraks
47.921,90 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯38 dk önce
3 47921.90
HP 250 G10 9G1E4ET007 i5-1334U 32GB 2TBSSD 15.6" FHD FreeDOS Dizüstü Bilgisayar-CNT008 Satıcı: Teknoraks
49.750,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯29 dk önce
4 49760
Hp 250 G10 9G1E4ET007 I5-1334U 32GB 2tbssd 15.6" Fhd Freedos Taşınabilir Bilgisayar-CNT008 - 2 TB - 32 GB
Satıcı: teknoraks
50.380,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯22 dk önce
5 50380.00
GENEL BİLGİLER
EKRAN
TASARIM
İŞLEMCİ
BELLEK
BAĞLANTILAR & ARAYÜZLER
PİL & DİĞER
DAHİLİ GRAFİK