Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Hp 250 G10 9G1e4et008 İ5-1334U 64Gb 1Tbssd 15.6" Fhd Freedos Dizüstü Bilgisayar-Cnt009
Satıcı: Teknoraks
53.161,90 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯45 dk önce
1 53161.90
HP 250 G10 9G1E4ET008 i5-1334U 64 GB 1 TB SSD 15.6" Free Dos Dizüstü Bilgisayar Satıcı: teknoraks
53.639,22 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯44 dk önce
2 53639.22
HP 250 G10 9G1E4ET008 i5-1334U 64GB 1TBSSD 15.6" FHD FreeDOS Dizüstü Bilgisayar-CNT009 Satıcı: Teknoraks
55.938,98 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯45 dk önce
3 55938.98
HP 250 G10 9G1E4ET008 i5-1334U 64GB 1TBSSD 15.6" FHD FreeDOS Dizüstü Bilgisayar-CNT009 Satıcı: Teknoraks
56.228,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯7 dk önce
4 56238
Hp 250 G10 9G1E4ET008 I5-1334U 64GB 1tbssd 15.6" Fhd Freedos Taşınabilir Bilgisayar-CNT009 - 1 TB - 64 GB
Satıcı: teknoraks
57.744,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯30 dk önce
5 57744.00
GENEL BİLGİLER
EKRAN
TASARIM
İŞLEMCİ
BELLEK
BAĞLANTILAR & ARAYÜZLER
PİL & DİĞER
DAHİLİ GRAFİK