HP 250 G10 (9G1E5ET) Laptop

Ekran Boyutu:
Ekran Çözünürlüğü:
İşlemci Modeli:
Bellek (RAM):
İşletim Sistemi:
Sabit Disk (SSD) Boyutu:

HP 250 G10 (9G1E5ET) Laptop Fiyatları

Hp Nb 9G1e5et 250 G10 İ5-1334U 16Gb 512Gb 15.6 Fdos

Satıcı: 2tbilgisayar

27.704,60 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

51 dk önce

1 27704.60
Hp 250 G10 I5-1334U 16 GB 512 GB SSD 15.6" Freedos 9G1E5ET K7

Satıcı: EVOTECH STORE

28.556,50 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

31 dk önce

2 28556.50
HP 250 G10 9G1E5ET i5-1334U 16 GB 512 GB SSD 15.6" Dos Dizüstü Bilgisayar

Satıcı: BilgiRize

29.140,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

35 dk önce

3 29140.00
Hp 250 G10 I5-1334U 16 GB 512 GB SSD 15.6" Freedos 9G1E5ET K7

Satıcı: Rega Bilgisayar

29.850,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

31 dk önce

4 29850.00
HP 250 G10 9G1E5ET i5-1334U 16 GB 512 GB SSD 15.6" Dos Dizüstü Bilgisayar

Satıcı: magic

32.537,43 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

35 dk önce

5 32537.43
"HP 250 G10 Intel i5-1334U 16GB RAM 512GB SSD 15.6"" FHD FreeDOS Siyah"

Satıcı: Magic Teknoloji

32.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

5 dk önce

6 33009
Hp 250 G10 I5-1334U 16 Gb 512 Gb Ssd 15.6" Freedos 9G1e5et K7

Satıcı: KUANTUM SANAL

33.779,60 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

51 dk önce

7 33779.60
HP 250 G10 i5-1334U 16 GB 512 GB SSD 15.6" FreeDOS 9G1E5ET K7

Satıcı: KUANTUMSANAL

34.039,26 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

34 dk önce

8 34039.26
HP 250 G10 9G1E5ET I5-1334U 16GB 512SSD 15.6 DOS

Satıcı: netsipariş

34.946,03 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

34 dk önce

9 34946.03
HP 15.6 250 G10 9G1E5ET CORE i5 1334U-16GB RAM-512GB NVME-FDOS

Satıcı: onlinealisverisyap

36.037,00 TL + Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

10 36047
HP 15.6" 250 G10 9G1E5ET CORE i5 1334U-16GB RAM-512GB NVME-FDOS

Satıcı: onlinealisverisyap

38.479,42 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

10 dk önce

11 38489.42

HP 250 G10 (9G1E5ET) Laptop Fiyat Geçmişi

HP 250 G10 (9G1E5ET) Laptop Temel Özellikleri

HP 250 G10 (9G1E5ET) Laptop Özellikleri

GENEL BİLGİLER GENEL BİLGİLER

EKRAN EKRAN

TASARIM TASARIM

• Genişlik 360.0 mm
• Derinlik 236.0 mm
• Kalınlık 18.6 mm
• Ağırlık 1.52 kg
• Renk Gri

İŞLEMCİ İŞLEMCİ

• İşlemci Markası Intel
• İşlemci Serisi Intel Core i5
• İşlemci Modeli Intel Core i5-1334U
• İşlemci Temel Frekans 3.40 GHz
• İşlemci Artırılmış Frekans 4.60 GHz
• İşlemci Çıkış Yılı 2023
• İşlemci Çekirdeği 10 Adet
• İşlemci Çekirdek Detayları 2 x Performans Çekirdeği 8 x Verimlilik Çekirdeği
• Sanal Çekirdek 12 Adet
• İşlemci Önbellek 12 MB
• Transistör Mesafesi 10 nm
• İşlemci Teknolojileri Intel Adaptix Technology Intel Deep Learning Boost Intel Flex Memory Access Intel Gaussian and Neural Accelerator 3.0 Intel High Definition Audio Intel Hyper-Threading Intel Smart Sound Technology Intel Speed Shift Technology Intel Thread Director Intel Volume Management Device (VMD) Intel Wake on Voice MIPI SoundWire 1.2 Thermal Monitoring Technologies

BELLEK BELLEK

• Bellek (RAM) 16 GB
• Bellek Frekansı 3200 MHz
• Bellek Türü DDR4
• Mevcut Bellek Düzeni 1 x 16 GB
• Toplam Bellek Yuvası 2 Adet

DEPOLAMA & OPTİK SÜRÜCÜ DEPOLAMA & OPTİK SÜRÜCÜ

BAĞLANTILAR & ARAYÜZLER BAĞLANTILAR & ARAYÜZLER

• USB 3.x Var
• USB 3.x Adedi 2
• USB 3.x Özellikleri 5 Gbps Veri Aktarım Hızı
• USB Type-C Var
• USB Type-C Adedi 1
• USB Type-C Özellikleri 5 Gbps Veri Aktarım Hızı
• HDMI Var
• HDMI Versiyonu HDMI 1.4b
• Bluetooth Var
• Bluetooth Özellikleri 5.3
• Wi-Fi Teknolojisi Wi-Fi 6 (802.11ax)

PİL & DİĞER PİL & DİĞER

• Kamera Özellikleri 720p
• Klavye Özellikleri Sıvı Dökülmesine Dirençli
• Diğer Özellikler Stereo Hoparlör
• Pil Gücü 41.0 Wh
• Pil Hücre Sayısı 3 Hücreli
• Pil Özellikleri Li-Ion (Lityum-İyon)

DAHİLİ GRAFİK DAHİLİ GRAFİK

• Dahili Grafik Modeli Intel Iris Xe Graphics Eligible
• Dahili Grafik Azami Frekans 1.25 GHz
• Dahili Grafik Diğer Özellikler DirectX 12.1 Intel Quick Sync Video Multi-Format Codec Engines 2 OpenCL 3.0 OpenGL 4.6

HP 250 G10 (9G1E5ET) Laptop Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.