HP 250 G10 (9G1E6ET) Laptop

Ekran Boyutu:
Ekran Çözünürlüğü:
İşlemci Modeli:
Bellek (RAM):
İşletim Sistemi:
Sabit Disk (SSD) Boyutu:

HP 250 G10 (9G1E6ET) Laptop Fiyatları

Hp 250 G10 9G1E6ET i7-1355U 8 GB 512 GB SSD 15.6" Free Dos FHD Dizüstü Bilgisayar

Satıcı: vizyonbilgisayar

31.168,42 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

33 dk önce

1 31168.42
HP 250 G10 9G1E6ET i7-1355U 8GB 512SSD 15.6" FullHD FreeDOS Dizüstü Bilgisayar

Satıcı: Vizyon Bilgisayar

34.399,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

5 saat önce

2 34399.00
Hp 250 G10 9G1e6et Intel Core I7-1355U 8 Gb Ram 512 Gb Ssd 15.6" Freedos Kn1

Satıcı: KUANTUM SANAL

36.171,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

54 dk önce

3 36171.00
Hp 250 G10 9G1e6et İ7-1355U 8Gb 512Gb Ssd 15.6 Fhd Freedos

Satıcı: KUANTUM SANAL

36.171,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

54 dk önce

4 36171.00
HP 250 G10 9G1E6ET i7-1355U 8 GB 512 GB SSD Iris Xe Graphics 15.6" Full HD Notebook

Satıcı: KUANTUMSANAL

36.449,12 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

47 dk önce

5 36449.12
Hp 250 G10 9G1E6ET Intel Core I7-1355U 8 GB Ram 512 GB SSD 15.6" Freedos Kn1

Satıcı: KUANTUMSANAL

36.449,12 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

47 dk önce

6 36449.12
HP 250 G10 9G1E6ET i7-1355U 8GB 512GB SSD 15.6 FHD FreeDOS

Satıcı: KUANTUM

37.278,29 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

23 dk önce

7 37278.29
Hp 250 G10 9G1E6ET Intel Core I7-1355U 8 GB Ram 512 GB SSD 15.6" Freedos Kn1

Satıcı: KUANTUM

37.278,29 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

23 dk önce

8 37278.29
Hp 250 G10 9G1E6ET I7 1355 -15.6''-8G-512SSD-DOS Taşınabilir Bilgisayar

Satıcı: Seyhan Bilgisayar Sistemleri

37.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

31 dk önce

9 37999.00
HP 250 G10 9G1E6ET i7-1355U 8GB 512SSD 15.6" FullHD FreeDOS Dizüstü Bilgisayar

Satıcı: Seyhan Bilgisayar Teknolojileri

37.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

5 saat önce

10 37999.00
HP 250 G10 9G1E6ET-W01 i7-1355U 8 GB 512 GB SSD 15.6" Dos FHD Dizüstü Bilgisayar

Satıcı: newgene

38.507,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

33 dk önce

11 38507.00
Hp 250 G10 9G1E6ET Intel Core I7-1355U 8 GB Ram 512 GB SSD 15.6" Freedos Kn1

Satıcı: Kuantum

39.240,30 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

31 dk önce

12 39240.30

HP 250 G10 (9G1E6ET) Laptop Fiyat Geçmişi

HP 250 G10 (9G1E6ET) Laptop Temel Özellikleri

HP 250 G10 (9G1E6ET) Laptop Özellikleri

GENEL BİLGİLER GENEL BİLGİLER

EKRAN EKRAN

TASARIM TASARIM

• Genişlik 360.0 mm
• Derinlik 236.0 mm
• Kalınlık 18.6 mm
• Ağırlık 1.52 kg
• Renk Gri

İŞLEMCİ İŞLEMCİ

• İşlemci Markası Intel
• İşlemci Serisi Intel Core i7
• İşlemci Modeli Intel Core i7-1355U
• İşlemci Temel Frekans 3.70 GHz
• İşlemci Artırılmış Frekans 5.00 GHz
• İşlemci Çıkış Yılı 2023
• İşlemci Çekirdeği 10 Adet
• İşlemci Çekirdek Detayları 2 x Performans Çekirdeği 8 x Verimlilik Çekirdeği
• Sanal Çekirdek 12 Adet
• İşlemci Önbellek 12 MB
• Transistör Mesafesi 10 nm
• İşlemci Teknolojileri Intel Adaptix Technology Intel Deep Learning Boost Intel Flex Memory Access Intel Gaussian and Neural Accelerator 3.0 Intel High Definition Audio Intel Hyper-Threading Intel Image Processing Unit 6.0 Intel Smart Sound Technology Intel Speed Shift Technology Intel Thread Director Intel Volume Management Device (VMD) Intel Wake on Voice MIPI SoundWire 1.2 Thermal Monitoring Technologies

BELLEK BELLEK

• Bellek (RAM) 8 GB
• Bellek Türü DDR4
• Toplam Bellek Yuvası 2 Adet

DEPOLAMA & OPTİK SÜRÜCÜ DEPOLAMA & OPTİK SÜRÜCÜ

• Sabit Disk (HDD) Yok
• Sabit Disk (SSD) Var
• Sabit Disk (SSD) Boyutu 512 GB

HARİCİ GRAFİK HARİCİ GRAFİK

• Harici Grafik İşlemcisi (GPU) Yok

BAĞLANTILAR & ARAYÜZLER BAĞLANTILAR & ARAYÜZLER

• USB 3.x Var
• USB 3.x Adedi 2
• USB 3.x Özellikleri 5 Gbps Veri Aktarım Hızı
• USB Type-C Var
• USB Type-C Adedi 1
• USB Type-C Özellikleri 5 Gbps Veri Aktarım Hızı
• HDMI Var
• HDMI Versiyonu HDMI 1.4b
• Bluetooth Var
• Bluetooth Özellikleri 5.3
• Wi-Fi Teknolojisi Wi-Fi 6 (802.11ax)

PİL & DİĞER PİL & DİĞER

• Kamera Özellikleri 1080p FHD
• Klavye Arka Aydınlatması Var
• Klavye Özellikleri Sıvı Dökülmesine Dirençli
• Diğer Özellikler Stereo Hoparlör
• Pil Gücü 41.0 Wh
• Pil Hücre Sayısı 3 Hücreli
• Pil Özellikleri Li-Ion (Lityum-İyon)

DAHİLİ GRAFİK DAHİLİ GRAFİK

• Dahili Grafik Modeli Intel Iris Xe Graphics Eligible
• Dahili Grafik Azami Frekans 1.3 GHz
• Dahili Grafik Diğer Özellikler DirectX 12.1 Intel Quick Sync Video Multi-Format Codec Engines 2 OpenCL 3.0 OpenGL 4.6

HP 250 G10 (9G1E6ET) Laptop Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.