HP 250 G10 (B2NC5ES) Laptop

Ekran Boyutu:
Ekran Çözünürlüğü:
İşlemci Modeli:
Bellek (RAM):
İşletim Sistemi:
Sabit Disk (SSD) Boyutu:

HP 250 G10 (B2NC5ES) Laptop Fiyatları

HP 250 G10 B2NC5ES i5-1334U 16 GB 512 GB SSD 15.6" Free Dos FHD Dizüstü Bilgisayar

Satıcı: cimete-teknoloji

29.139,06 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

52 dk önce

1 29139.06
Hp 250 G10 Intel Core İ5 1334U 16Gb 512Gb Ssd Freedos 15.6" Taşınabilir Bilgisayar B2nc5es

Satıcı: Cimete-Teknoloji

29.604,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

44 dk önce

2 29604.10
HP 250 G10 Intel Core I5-1334u 16gb 512gb Ssd 15.6"fhd Freedos Laptop B2nc5es

Satıcı: E-MARKT

29.899,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

3 29899.00
HP 250 G10 B2NC5ES i5-1334U 16GB 512SSD 15.6" FHD FreeDOS Dizüstü Bilgisayar

Satıcı: TEKDESA BİLİŞİM TEKNOLOJİLERİ SAĞLIK VE MEDİKAL SA

29.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

33 dk önce

4 30009
HP 250 G10 B2NC5ES i5-1334U 16 GB 512 GB SSD 15.6" Free Dos FHD Dizüstü Bilgisayar

Satıcı: szrteknoloji

30.282,15 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

52 dk önce

5 30282.15
HP 250 G10 Intel Core i5 1334U 16GB 512GB SSD Freedos 15.6" Taşınabilir Bilgisayar B2NC5ES - 512 GB - 16 GB

Satıcı: CİMETE TEKNOLOJİ

30.989,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

35 dk önce

6 30989.00
HP 250 G10 Intel Core i5 1334U 16GB 512GB SSD Freedos 15.6" Taşınabilir Bilgisayar B2NC5ES - 512 GB - 16 GB

Satıcı: Duddi

31.899,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

35 dk önce

7 31899.00
HP 250 G10 Intel Core i5 1334U 16GB 512GB SSD Freedos 15.6" Taşınabilir Bilgisayar B2NC5ES - 512 GB - 16 GB

Satıcı: istanbulArena | 387 yorum

31.999,99 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

36 dk önce

8 31999.99
Hp 250 G10 Intel Core I5 1334U 16GB 512GB SSD Windows 11 Pro 15.6" Taşınabilir Bilgisayar B2NC5ESM2

Satıcı: istanbulArena | 3 yorum

31.999,99 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

36 dk önce

9 31999.99
Hp 250 G10 Intel Core i5-1334U 16GB 512GB SSD 15.6"FHD Freedos Laptop B2NC5ES

Satıcı: Sner Teknoloji

33.499,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

50 dk önce

10 33499.00
HP 250 G10 i5-1334U 16GB 512GB SSD 15.6" FHD Freedos Taşınabilir Bilgisayar B2NC5ES

Satıcı: Sner Teknoloji

33.499,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

50 dk önce

11 33499.00
Hp 250 G10 I5-1334U 16 Gb 512 Gb Ssd 15.6" Freedos B2nc5es K7

Satıcı: KUANTUM SANAL

33.779,60 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

44 dk önce

12 33779.60

HP 250 G10 (B2NC5ES) Laptop Fiyat Geçmişi

HP 250 G10 (B2NC5ES) Laptop Temel Özellikleri

HP 250 G10 (B2NC5ES) Laptop Özellikleri

GENEL BİLGİLER GENEL BİLGİLER

EKRAN EKRAN

TASARIM TASARIM

• Genişlik 360.0 mm
• Derinlik 236.0 mm
• Kalınlık 18.6 mm
• Ağırlık 1.52 kg
• Renk Gri

İŞLEMCİ İŞLEMCİ

• İşlemci Markası Intel
• İşlemci Serisi Intel Core i5
• İşlemci Modeli Intel Core i5-1334U
• İşlemci Temel Frekans 3.40 GHz
• İşlemci Artırılmış Frekans 4.60 GHz
• İşlemci Çıkış Yılı 2023
• İşlemci Çekirdeği 10 Adet
• İşlemci Çekirdek Detayları 2 x Performans Çekirdeği 8 x Verimlilik Çekirdeği
• Sanal Çekirdek 12 Adet
• İşlemci Önbellek 12 MB
• Transistör Mesafesi 10 nm
• İşlemci Teknolojileri Intel Adaptix Technology Intel Deep Learning Boost Intel Flex Memory Access Intel Gaussian and Neural Accelerator 3.0 Intel High Definition Audio Intel Hyper-Threading Intel Smart Sound Technology Intel Speed Shift Technology Intel Thread Director Intel Volume Management Device (VMD) Intel Wake on Voice MIPI SoundWire 1.2 Thermal Monitoring Technologies

BELLEK BELLEK

• Bellek (RAM) 16 GB
• Bellek Türü DDR4
• Toplam Bellek Yuvası 2 Adet

DEPOLAMA & OPTİK SÜRÜCÜ DEPOLAMA & OPTİK SÜRÜCÜ

• Sabit Disk (HDD) Yok
• Sabit Disk (SSD) Var
• Sabit Disk (SSD) Boyutu 512 GB

BAĞLANTILAR & ARAYÜZLER BAĞLANTILAR & ARAYÜZLER

• USB 3.x Var
• USB 3.x Adedi 2
• USB Type-C Var
• USB Type-C Adedi 1
• HDMI Var
• HDMI Versiyonu HDMI 1.4b
• Bluetooth Var
• Bluetooth Özellikleri 5.3
• Wi-Fi Teknolojisi Wi-Fi 6 (802.11ax)

PİL & DİĞER PİL & DİĞER

• Kamera Özellikleri 1080p FHD
• Klavye Arka Aydınlatması Var
• Klavye Özellikleri Sıvı Dökülmesine Dirençli
• Diğer Özellikler Stereo Hoparlör
• Pil Gücü 41.0 Wh
• Pil Hücre Sayısı 3 Hücreli
• Pil Özellikleri Li-Ion (Lityum-İyon)

DAHİLİ GRAFİK DAHİLİ GRAFİK

• Dahili Grafik Modeli Intel Iris Xe Graphics Eligible
• Dahili Grafik Azami Frekans 1.25 GHz
• Dahili Grafik Diğer Özellikler DirectX 12.1 Intel Quick Sync Video Multi-Format Codec Engines 2 OpenCL 3.0 OpenGL 4.6

HP 250 G10 (B2NC5ES) Laptop Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.