Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Hp 255 G10 9G1g0et Ryzen5 7530U 16Gb 512Ssd 15.6" Fhd Freedos Dizüstü Bilgisayar
Satıcı: Teknoraks
29.610,10 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önce
1 29610.10
Hp 255 G10 9G1G0ET Ryzen 5 7530U 16GB 512GB SSD 15.6 Fhd Freedos - Gri
Satıcı: teknoraks | 6 yorum
32.354,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯33 dk önce
2 32354.00
HP 255 G10 R5-7530U 16GB RAM 512GB SSD 15.6'' FDOS 9G1G0ET K5 Satıcı: KUANTUM
38.202,54 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önce
3 38202.54
Hp 255 G10 9G1G0ET Ryzen 5 7530U 16GB 512GB SSD 15.6 Fhd Freedos Notebook - 512 GB - 16 GB
Satıcı: Kuantum
39.000,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯33 dk önce
4 39000.00
GENEL BİLGİLER
EKRAN
TASARIM
İŞLEMCİ
BELLEK
DEPOLAMA & OPTİK SÜRÜCÜ
HARİCİ GRAFİK
BAĞLANTILAR & ARAYÜZLER
PİL & DİĞER
DAHİLİ GRAFİK