Ekran Boyutu:
Ekran Çözünürlüğü:
İşlemci Modeli:
Bellek (RAM):
İşletim Sistemi:
Sabit Disk (SSD) Boyutu:
Dokunmatik Ekran:
Yok

HP 255R G10 (D30M1ET) Laptop Fiyatları

HP 255R G10 D30M1ET R7-7735U 16 GB 512 GB SSD 15" Free Dos Dizüstü Bilgisayar

Satıcı: EbrarBilgisayar

35.390,06 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

34 dk önce

1 35390.06
HP 255R G10 D30M1ET Ryzen 7 7735U 16GB 512GB SSD 15.6 FHD FreeDOS

Satıcı: Ebrar Bilgisayar

36.143,04 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

46 dk önce

2 36143.04
HP 255R G10 D30M1ET Ryzen 7 7735U 16GB 512GB SSD 15.6 FHD FreeDOS

Satıcı: Ebrar Bilgisayar

36.629,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

3 36629.00
HP 255R G10 D30M1ET R7-7735U 16 GB 512 GB SSD 15" Free Dos Dizüstü Bilgisayar

Satıcı: hmdbilgisayar

36.714,05 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

34 dk önce

4 36714.05
Hp 255R D30M1ET G10 R7-7735U Işlemci 16GB Ram (Ddr5) 512GB SSD 15.6" Fhd Ekran Fdos - 16 GB

Satıcı: HMD BİLGİSAYAR

36.899,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

36 dk önce

5 36899.00
Hp 255R D30M1ET G10 R7-7735U Işlemci 16GB Ram (Ddr5) 512GB SSD 15.6" Fhd Ekran Fdos - 16 GB

Satıcı: Axon Teknoloji

36.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

36 dk önce

6 36999.00
Hp 255R G10 D30m1et Ryzen 7 7735U 16Gb 512Gb Ssd 15.6 Fhd Freedos

Satıcı: EbrarBilgisayar

37.649,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

7 37649.00
Hp 255R G10 D30m1et Ryzen 7 7735U 16Gb 512Gb Ssd 15.6" Fhd Freedos Laptop

Satıcı: onlinealisverisyap

38.018,70 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

8 38018.70
HP 255R G10 D30M1ET Ryzen 7 7735U 16GB 512GB SSD 15.6 FHD FreeDOS

Satıcı: HMD BİLGİSAYAR

39.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

9 39999.00
HP 255R G10 D30M1ET R7-7735U 16GB 512GB SSD 15.6" FDOS

Satıcı: Hedefmarket

41.918,22 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

32 dk önce

10 41918.22
HP 255R G10 D30M1ET Ryzen 7 7735U 16GB 512GB SSD 15.6 FHD FreeDOS

Satıcı: ONTECH BİLİŞİM GÜVENLİK

46.177,17 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

46 dk önce

11 46177.17
HP 255R G10 D30M1ET R7-7735U 16GB 512GB SSD 15.6" FDOS

Satıcı: Uniywell

52.892,87 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

32 dk önce

12 52892.87

HP 255R G10 (D30M1ET) Laptop Fiyat Geçmişi

HP 255R G10 (D30M1ET) Laptop Temel Özellikleri

Yok

HP 255R G10 (D30M1ET) Laptop Özellikleri

GENEL BİLGİLER GENEL BİLGİLER

EKRAN EKRAN

TASARIM TASARIM

• Genişlik 359.8 mm
• Derinlik 236.0 mm
• Kalınlık 15.7 mm
• Ağırlık 1.66 kg
• Renk Koyu Gri

İŞLEMCİ İŞLEMCİ

• İşlemci Markası AMD
• İşlemci Serisi AMD Ryzen 7
• İşlemci Modeli AMD Ryzen 7 7735U
• İşlemci Temel Frekans 2.70 GHz
• İşlemci Artırılmış Frekans 4.75 GHz
• İşlemci Çıkış Yılı 2023
• İşlemci Çekirdeği 8 Adet
• Sanal Çekirdek 16 Adet
• İşlemci Önbellek 16 MB
• Transistör Mesafesi 6 nm
• Isı Yayma Kapasitesi (TDP) 30 W

BELLEK BELLEK

• Bellek (RAM) 16 GB
• Bellek Frekansı 4800 MHz
• Bellek Türü DDR5
• Mevcut Bellek Düzeni 1 x 16 GB

DEPOLAMA & OPTİK SÜRÜCÜ DEPOLAMA & OPTİK SÜRÜCÜ

HARİCİ GRAFİK HARİCİ GRAFİK

• Harici Grafik İşlemcisi (GPU) Yok

BAĞLANTILAR & ARAYÜZLER BAĞLANTILAR & ARAYÜZLER

• USB 3.x Var
• USB 3.x Adedi 2
• USB 3.x Özellikleri 5 Gbps Veri Aktarım Hızı
• USB Type-C Var
• USB Type-C Adedi 1
• USB Type-C Özellikleri DisplayPort 1.4 Uyku Modunda Şarj Desteği 10 Gbps Veri Aktarım Hızı
• HDMI Var
• HDMI Versiyonu HDMI 1.4b
• Bluetooth Var
• Bluetooth Özellikleri 5.4
• Wi-Fi Teknolojisi Wi-Fi 6 (802.11ax)

PİL & DİĞER PİL & DİĞER

• Kamera Özellikleri HD 720p
• Klavye Özellikleri Sıvı Dökülmesine Dirençli
• Diğer Özellikler Stereo Hoparlör
• Pil Gücü 41.0 Wh
• Pil Hücre Sayısı 3 Hücreli
• Pil Özellikleri Li-Ion (Lityum-İyon)

DAHİLİ GRAFİK DAHİLİ GRAFİK

• Dahili Grafik Modeli AMD Radeon 680M
• Dahili Grafik Temel Frekans 2200 MHz
• Dahili Grafik Diğer Özellikler AMD FreeSync DirectX 12 Miracast OPENCL 2.2 OpenGL 4.6 WDDM 2.7 12 Adet Grafik Çekirdeği

HP 255R G10 (D30M1ET) Laptop Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.