Ekran Boyutu:
Ekran Çözünürlüğü:
İşlemci Modeli:
Bellek (RAM):
İşletim Sistemi:
Sabit Disk (SSD) Boyutu:
Dokunmatik Ekran:
Var

HP Elite x360 1040 G11 (9G0G7ET) 2'si 1 Arada Fiyatları

Hp Elite X360 1040 G11 9G0G7ET Ultra7 155H 16GB 512SSD 14" Wuxga Touch Windows 11 Pro Taşınabilir Bilgisayar Taşınabilir Bilgisayar - 512 GB - 16 GB

Satıcı: HumanAge

71.899,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

36 dk önce

1 71899.00
HP Elite x360 1040 G11 2in1 9G0G7ET Ultra 7 155H 16GB 512GB SSD 14 WUXGA Touch Windows 11 Pro 9G0G7

Satıcı: Ebrar Bilgisayar

74.021,09 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

45 dk önce

2 74021.09
HP Elite X360 1040 G11 2 in1 9G0G7ET Ultra 7 155H 16 GB 512 GB SSD 14" W11P Dizüstü Bilgisayar

Satıcı: EbrarBilgisayar

74.202,66 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

47 dk önce

3 74202.66
HP Elite X360 1040 G11 2 in1 9G0G7ET Ultra 7 155H 16 GB 512 GB SSD 14" W11P Dizüstü Bilgisayar

Satıcı: KuantumSanal

75.754,56 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

47 dk önce

4 75754.56
Hp Elite X360 1040 G11 9G0G7ET Ultra7 155H 16GB 512SSD 14" Wuxga Touch Windows 11 Pro Taşınabilir Bilgisayar Taşınabilir Bilgisayar - 512 GB - 16 GB

Satıcı: HMD BİLGİSAYAR

76.499,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

36 dk önce

5 76499.00
HP Elite x360 1040 G11 2in1 9G0G7ET Ultra 7 155H 16GB 512GB SSD 14 WUXGA Touch Windows 11 Pro 9G0G7ET

Satıcı: Ebrar Bilgisayar

76.539,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

11 dk önce

6 76539.00
HP Elite x360 1040 G11 9G0G7ET Ultra 7 155H 16GB 512SSD 14" FullHD+ W11P Dokunmatik Dizüstü Bilgisayar

Satıcı: KUANTUMSANAL

78.260,17 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

45 dk önce

7 78260.17
Hp Elite X360 1040 G11 2İn1 9G0g7et Ultra 7 155H 16Gb 512Gb Ssd 14 Wuxga Touch Windows 11 Pro 9G0g7et

Satıcı: EbrarBilgisayar

78.939,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

8 78939.00
HP Elite x360 1040 G11 9G0G7ET Ultra7 155H 16GB 512SSD 14" WUXGA Touch W11P Dizüstü Bilgisayar

Satıcı: TM-MARKET

79.249,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

19 dk önce

9 79259

HP Elite x360 1040 G11 (9G0G7ET) 2'si 1 Arada Fiyat Geçmişi

HP Elite x360 1040 G11 (9G0G7ET) 2'si 1 Arada Temel Özellikleri

Var

HP Elite x360 1040 G11 (9G0G7ET) 2'si 1 Arada Özellikleri

GENEL BİLGİLER GENEL BİLGİLER

EKRAN EKRAN

TASARIM TASARIM

• Genişlik 313.9 mm
• Derinlik 219.9 mm
• Kalınlık 14.7 mm
• Ağırlık 1.38 kg
• Renk Gümüş

İŞLEMCİ İŞLEMCİ

• İşlemci Markası Intel
• İşlemci Serisi Intel Core Ultra 7
• İşlemci Modeli Intel Core Ultra 7 155H
• İşlemci Temel Frekans 1.40 GHz
• İşlemci Artırılmış Frekans 4.80 GHz
• Verimlilik Çek.Düşük Frekans 0.90 GHz
• Verimlilik Çek.Turbo Frekans 3.80 GHz
• Düşük Güç Çek.Düşük Frekans 0.70 GHz
• Düşük Güç Çek.Turbo Frekans 2.50 GHz
• İşlemci Çıkış Yılı 2023
• İşlemci Çekirdeği 16 Adet
• İşlemci Çekirdek Detayları 2 x Verimlilik Çekirdeği (Düşük Güç) 6 x Performans Çekirdeği 8 x Verimlilik Çekirdeği
• Sanal Çekirdek 22 Adet
• İşlemci Önbellek 24 MB
• Transistör Mesafesi 7 nm
• İşlemci Teknolojileri Intel Adaptix Technology Intel Deep Learning Boost Intel Flex Memory Access Intel High Definition Audio Intel Hyper-Threading Intel Image Processing Unit 6.0 Intel Smart Sound Technology Intel Speed Shift Technology Intel Thread Director Intel Turbo Boost Max Technology 3.0 Intel Volume Management Device (VMD) Intel Wake on Voice Thermal Monitoring Technologies

SİNİRSEL İŞLEMCİ (NPU) SİNİRSEL İŞLEMCİ (NPU)

• NPU (Sinirsel İşlem Birimi) Adı Intel AI Boost
• NPU Azami Frekans 1.40 GHz
• NPU Diğer Özellikler Sparsity Desteği Windows Studio Effects Desteği

BELLEK BELLEK

• Bellek (RAM) 16 GB
• Bellek Frekansı 7500 MHz
• Bellek Türü LPDDR5x
• Mevcut Bellek Düzeni Tümleşik 16 GB

DEPOLAMA & OPTİK SÜRÜCÜ DEPOLAMA & OPTİK SÜRÜCÜ

HARİCİ GRAFİK HARİCİ GRAFİK

• Harici Grafik İşlemcisi (GPU) Yok

BAĞLANTILAR & ARAYÜZLER BAĞLANTILAR & ARAYÜZLER

• USB 3.x Var
• USB 3.x Adedi 1
• USB 3.x Özellikleri Uyku Modunda Şarj Desteği 5 Gbps Veri Aktarım Hızı
• USB Type-C Var
• USB Type-C Adedi 3
• USB Type-C Özellikleri DisplayPort 1.4 (x1) DisplayPort 2.1 (x2) Thunderbolt 4 (Azami 40 Gbps) (x2) 10 Gbps Veri Aktarım Hızı (x1) 40 Gbps Veri Aktarım Hızı (x2)
• USB Type-C İle Hızlı Şarj Var
• USB Type-C Hızlı Şarj Özellikleri Power Delivery
• HDMI Var
• HDMI Versiyonu HDMI 2.1
• Ethernet (LAN/RJ45) Yok
• Bluetooth Var
• Bluetooth Özellikleri 5.3
• Wi-Fi Teknolojisi Wi-Fi 6E (802.11ax)

PİL & DİĞER PİL & DİĞER

• Kamera Özellikleri Kapatılabilir 2 Adet Mikrofon 5 MP Kızılötesi
• Klavye Arka Aydınlatması Var
• Klavye Özellikleri Sıvı Dökülmesine Dirençli
• Diğer Özellikler Amplifikatör Hall Sensörü HP Tamper Lock (Güvenlik Kilidi) Isı Sensörü Manyetometre Motion AI LSM6DSL (İvme Ölçer & Jiroskop) Poly Studio Ses ToF Sensörü (Mesafe Algılama) Uyarlanabilir Renk Sensörü 4 Adet Hoparlör
• Pil Gücü 68.0 Wh
• Pil Hücre Sayısı 6 Hücreli
• Pil Özellikleri Li-Po (Lityum-Polimer)

DAHİLİ GRAFİK DAHİLİ GRAFİK

• Dahili Grafik Modeli Intel Arc Graphics
• Dahili Grafik Azami Frekans 2.25 GHz
• Dahili Grafik Diğer Özellikler AV1 Encode/Decode DirectX 12.1 H.264 Hardware Encode/Decode H.265 (HEVC) Hardware Encode/Decode OpenCL 3.0 OpenGL 4.6 Ray Tracing VP9 Bitstream & Decoding

HP Elite x360 1040 G11 (9G0G7ET) 2'si 1 Arada Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.