Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
HP Elite x360 830 G11 970P5ET Ultra 7-155U 16GB 1TB SSD O/B Intel UHD 13.3" Dokunmatik W11P 2 in 1 Notebook Satıcı: netsipariş
69.005,26 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯46 dk önce
1 69005.26
Hp Elite X360 830 G11 970P5et Ultra 7-155U 16Gb 1Tb Ssd O/B Intel Uhd 13.3" Dokunmatik W11p 2 İn 1 Notebook
Satıcı: Netsiparis
69.819,50 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önce
2 69819.50
Hp Elite X360 830 G11 970P5et Ultra 7-155U 16Gb 1Tb Ssd 13.3" Wuxga Dokunmatik W11p 2'İn1 Dizüstü Bilgisayar
Satıcı: 7Renk
70.573,60 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önce
3 70573.60
HP Elite X360 830 G11 970P5ET Ultra7 155U 16 GB 1 TB SSD 13.3" W11P Dizüstü Bilgisayar Satıcı: 7Renk
70.899,50 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯33 dk önce
4 70899.50
HP Elite X360 830 G11 970P5ET Ultra7 155U 16 GB 1 TB SSD 13.3" W11P Dizüstü Bilgisayar Satıcı: lowellteknoloji
71.147,66 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯33 dk önce
5 71147.66
HP Elite x360 830 G11 970P5ET Ultra 7-155U 16GB 1TB SSD O/B Intel UHD 13.3" Dokunmatik W11P 2 in 1 Notebook Satıcı: LowellTeknoloji
71.904,55 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯46 dk önce
6 71904.55
Hp Elite X360 830 G11 970P5ET Ultra7 155U 16GB 1tbssd 13.3" Wuxga Touch W11P Dizüstü Bilgisayar - 1 TB - 16 GB
Satıcı: netsiparis
74.224,70 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯33 dk önce
7 74224.70
Hp Elite X360 830 G11 970P5ET Ultra7 155U 16GB 1tbssd 13.3" Wuxga Touch W11P Dizüstü Bilgisayar - 1 TB - 16 GB
Satıcı: 7Renk
74.899,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯33 dk önce
8 74899.00
HP Elite x360 830 G11 970P5ET Ultra 7 155U 16GB 1TBSSD 13.3" FullHD+ W11P Dokunmatik Dizüstü Bilgisa Satıcı: Lowell Teknoloji
75.689,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önce
9 75689.00
HP Elite x360 830 G11 970P5ET Ultra7 155U 16GB 1TBSSD 13.3" WUXGA Touch W11P Dizüstü Bilgisayar Satıcı: Lowell Teknoloji
76.569,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯27 dk önce
10 76569.00
HP Elite x360 830 G11 970P5ET Ultra7 155U 16GB 1TBSSD 13.3" WUXGA Touch W11P Dizüstü Bilgisayar Satıcı: Teknoraks
77.042,06 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯27 dk önce
11 77042.06
GENEL BİLGİLER
EKRAN
TASARIM
İŞLEMCİ
SİNİRSEL İŞLEMCİ (NPU)
BELLEK
DEPOLAMA & OPTİK SÜRÜCÜ
HARİCİ GRAFİK
BAĞLANTILAR & ARAYÜZLER
PİL & DİĞER
DAHİLİ GRAFİK