Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Hp Elitebook 8 Ad4n5et G1i U5-225U 8Gb 512Gb 14" Freedos Notebook
Satıcı: AtlantisDoğu Bilgisayar
40.340,20 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯3 saat önce
1 40340.20
HP ELİTEBOOK 6G1i AD4N5ET U5-225U 8GB 512GB SSD 14″ FREEDOS NOTEBOOK Satıcı: Ebrar Bilgisayar
42.133,64 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯50 dk önce
2 42133.64
HP EliteBook 6 G1i AD4N5ET Ultra 5 225U 8GB 512GB SSD 14 WUXGA FreeDOS Satıcı: Ebrar Bilgisayar
43.141,44 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯37 dk önce
3 43141.44
Hp Elitebook 6G1I AD4N5ET U5-225U 8gb 512GB SSD 14″ Freedos Notebook - 512 GB - 8 GB
Satıcı: atlantis
43.366,96 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯23 dk önce
4 43366.96
Hp Elitebook 6 G1i Ad4n5et Ultra 5-225U 8 Gb Ram 512 Gb Ssd 14 Freedos F1
Satıcı: KUANTUM SANAL
43.524,80 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯3 saat önce
5 43524.80
HP ELİTEBOOK 6G1i AD4N5ET U5-225U 8GB 512GB SSD 14″ FREEDOS NOTEBOOK Satıcı: KUANTUMSANAL
43.859,44 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯50 dk önce
6 43859.44
Hp Elitebook 6G1I AD4N5ET U5-225U 8gb 512GB SSD 14″ Freedos Notebook - 512 GB - 8 GB
Satıcı: Ebrar Bilgisayar
44.843,82 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯23 dk önce
7 44843.82
HP Elitebook 6 G1i AD4N5ET Ultra 5-225U 8 GB RAM 512 GB SSD 14 FreeDOS F1 Satıcı: KUANTUM
44.857,18 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯37 dk önce
8 44857.18
GENEL BİLGİLER
EKRAN
TASARIM
İŞLEMCİ
SİNİRSEL İŞLEMCİ (NPU)
BELLEK
DEPOLAMA & OPTİK SÜRÜCÜ
HARİCİ GRAFİK
BAĞLANTILAR & ARAYÜZLER
PİL & DİĞER
DAHİLİ GRAFİK