Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
HP ELITEBOOK 6 AI G1i CV0G8ET U7-255U 16GB 512GB SSD 14" W11PRO Satıcı: Hızlıal
54.625,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯37 dk önce
1 54625.00
Hp Elıtebook 6 G1 Aı CV0G8ET Intel Ultra 7-225U 16GB 512SSD 14 W11PRO - Yok - 16 GB
Satıcı: ddtech
59.500,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯21 dk önce
2 59500.00
HP 14 ULTRA 7 255U-16GB DDR5 RAM-512GB NVME-O/B UHD-W11 Pro EliteBook 6 G1i 14 CV0G8ET Satıcı: onlinealisverisyap
59.807,00 TL + Kargo Siteye Git ❯1 saat önce
3 59817
Hp Elıtebook 6 G1 Aı Cv0g8et Intel Ultra 7-225U 16Gb 512Ssd 14 W11pro
Satıcı: Netsiparis
60.927,10 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯3 saat önce
4 60927.10
HP ELITEBOOK 6 AI G1i CV0G8ET U7-255U 16GB 512GB SSD 14" W11PRO Satıcı: onlinealisverisyap
61.313,74 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯37 dk önce
5 61313.74
Hp 14" Ultra 7 255U-16Gb Ddr5 Ram-512Gb Nvme-O/B Uhd-W11 Pro Elitebook 6 G1i 14 Cv0g8et
Satıcı: onlinealisverisyap
62.506,10 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯3 saat önce
6 62506.10
Hp Elıtebook 6 G1 Aı CV0G8ET Intel Ultra 7-225U 16GB 512SSD 14 W11PRO - Yok - 16 GB
Satıcı: Comloji
63.628,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯21 dk önce
7 63628.00
HP EliteBook 6 G1i AI CV0G8ET Ultra 7 255U 16GB 512GB SSD 14 WUXGA Windows 11 Pro Satıcı: onlinealisverisyap
71.622,79 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯40 dk önce
8 71622.79
GENEL BİLGİLER
EKRAN
TASARIM
İŞLEMCİ
SİNİRSEL İŞLEMCİ (NPU)
BELLEK
DEPOLAMA & OPTİK SÜRÜCÜ
HARİCİ GRAFİK
BAĞLANTILAR & ARAYÜZLER
PİL & DİĞER
DAHİLİ GRAFİK