Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
HP EliteBook 640 G10 725P5EA i7-1355U 16 GB 512 GB SSD 14" W11P Dizüstü Bilgisayar Satıcı: KuantumSanal
46.945,67 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯41 dk önce
1 46945.67
HP EliteBook 640 G10 725P5EA i7-1355U 16GB 512GB SSD 14 FHD Windows 11 Pro Satıcı: KUANTUMSANAL
48.498,42 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯40 dk önce
2 48498.42
HP ELITEBOOK 640 G10 725P5EA I7-1355U 16GB 512SSD 14 W11PRO Satıcı: KUANTUM
49.601,69 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯31 dk önce
3 49601.69
Hp Elitebook 640 G10 I7 1355U 16 Gb 512 Gb 14" Windows 11 Pro 725P5ea K1
Satıcı: KUANTUM SANAL
51.117,70 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯40 dk önce
4 51117.70
Hp Elitebook 640 G10 I7 1355U 16 GB 512 GB 14" Windows 11 Pro 725P5EA K1 Satıcı: KUANTUMSANAL
51.510,74 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯40 dk önce
5 51510.74
Hp Elitebook 640 G10 I7 1355U 16 GB 512 GB 14" Windows 11 Pro 725P5EA K1 Satıcı: KUANTUM
52.682,54 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯31 dk önce
6 52682.54
Hp Elitebook 640 G10 I7 1355U 16 GB 512 GB 14" Windows 11 Pro 725P5EA K1
Satıcı: Kuantum
55.455,30 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯28 dk önce
7 55455.30
Hp Elitebook 640 G10 725P5EA I7-1355U 16GB 512GB SSD 14 Fhd Windows 11 Pro - Gri
Satıcı: Kuantum | 1 yorum
63.911,25 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯28 dk önce
8 63911.25
GENEL BİLGİLER
EKRAN
TASARIM
İŞLEMCİ
BELLEK
DEPOLAMA & OPTİK SÜRÜCÜ
HARİCİ GRAFİK
BAĞLANTILAR & ARAYÜZLER
PİL & DİĞER
DAHİLİ GRAFİK