Ekran Boyutu:
Ekran Çözünürlüğü:
İşlemci Modeli:
Bellek (RAM):
İşletim Sistemi:
Sabit Disk (SSD) Boyutu:

HP EliteBook 640 G11 (D30MKET) Ultrabook Fiyatları

HP EliteBook 640 G11 D30MKET-F7 Ultra 7 155U 16 GB 512 GB SSD 14" Free Dos Dizüstü Bilgisayar

Satıcı: KuantumSanal

50.094,82 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

41 dk önce

1 50094.82
Hp Elıtebook 640 G11 D30mket Intel Ultra 7-155U 16Gb 512Ssd 14 Dos

Satıcı: Netsiparis

51.644,40 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

40 dk önce

2 51644.40
HP Elitebook 640 G11 D30MKET ULTRA7-155U 16 GB RAM 512 GB SSD FreeDOS F7

Satıcı: KUANTUM

52.929,01 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

31 dk önce

3 52929.01
HP ELITEBOOK 640 G11 D30MKET INTEL ULTRA 7-155U 16GB 512SSD 14 DOS

Satıcı: KUANTUM

52.929,01 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

31 dk önce

4 52929.01
Hp Elitebook 640 G11 D30MKET ULTRA7-155U 16 GB Ram 512 GB SSD Freedos F7

Satıcı: Kuantum

55.714,74 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

28 dk önce

5 55714.74
Hp Elitebook 640 G11 D30MKET ULTRA7-155U 16 GB Ram 512 GB SSD Freedos F7

Satıcı: Kuantum

55.714,74 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

28 dk önce

6 55714.74
HP ELITEBOOK 640 G11 D30MKET INTEL ULTRA 7-155U 16GB 512SSD 14 DOS

Satıcı: YEDİGÜN STORE

60.229,00 TL + Kargo

Siteye Git ❯

46 dk önce

7 60239
Hp Elıtebook 640 G11 D30mket Intel Ultra 7-155U 16Gb 512Ssd 14 Dos

Satıcı: YEDİGÜN STORE

61.073,80 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

40 dk önce

8 61073.80
HP ELITEBOOK 640 G11 D30MKET INTEL ULTRA 7-155U 16GB 512SSD 14 DOS

Satıcı: YEDİGÜN STORE

63.951,60 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

40 dk önce

9 63951.60
HP ELITEBOOK 640 G11 D30MKET INTEL ULTRA 7-155U 16GB 512SSD 14 DOS

Satıcı: Elimar

65.438,23 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

40 dk önce

10 65438.23

HP EliteBook 640 G11 (D30MKET) Ultrabook Fiyat Geçmişi

HP EliteBook 640 G11 (D30MKET) Ultrabook Temel Özellikleri

HP EliteBook 640 G11 (D30MKET) Ultrabook Özellikleri

GENEL BİLGİLER GENEL BİLGİLER

EKRAN EKRAN

TASARIM TASARIM

• Genişlik 318.6 mm
• Derinlik 224.4 mm
• Kalınlık 17.0 mm
• Ağırlık 1.39 kg
• Renk Gümüş

İŞLEMCİ İŞLEMCİ

• İşlemci Markası Intel
• İşlemci Serisi Intel Core Ultra 7
• İşlemci Modeli Intel Core Ultra 7 155U
• İşlemci Temel Frekans 3.80 GHz
• İşlemci Artırılmış Frekans 4.80 GHz
• Verimlilik Çek.Düşük Frekans 2.10 GHz
• İşlemci Çıkış Yılı 2023
• İşlemci Çekirdeği 12 Adet
• İşlemci Çekirdek Detayları 2 x Performans Çekirdeği 2 x Verimlilik Çekirdeği (Düşük Güç) 8 x Verimlilik Çekirdeği
• Sanal Çekirdek 14 Adet
• İşlemci Önbellek 12 MB
• Transistör Mesafesi 7 nm
• İşlemci Teknolojileri Intel Adaptix Technology Intel Flex Memory Access Intel High Definition Audio Intel Hyper-Threading Intel Image Processing Unit 6.0 Intel Smart Sound Technology Intel Speed Shift Technology Intel Thread Director Intel Turbo Boost Max Technology 3.0 Intel Volume Management Device (VMD) Intel Wake on Voice Thermal Monitoring Technologies

SİNİRSEL İŞLEMCİ (NPU) SİNİRSEL İŞLEMCİ (NPU)

• NPU (Sinirsel İşlem Birimi) Adı Intel AI Boost
• NPU Azami Frekans 1.40 GHz
• NPU Diğer Özellikler Sparsity Desteği Windows Studio Effects Desteği

BELLEK BELLEK

• Bellek (RAM) 16 GB
• Bellek Frekansı 5600 MHz
• Bellek Türü DDR5
• Toplam Bellek Yuvası 2 Adet

DEPOLAMA & OPTİK SÜRÜCÜ DEPOLAMA & OPTİK SÜRÜCÜ

BAĞLANTILAR & ARAYÜZLER BAĞLANTILAR & ARAYÜZLER

• USB 3.x Var
• USB 3.x Adedi 2
• USB 3.x Özellikleri 1 x Güç Desteği 1 x Uyku Modunda Şarj Desteği 5 Gbps Veri Aktarım Hızı
• USB Type-C Var
• USB Type-C Adedi 2
• USB Type-C Özellikleri DisplayPort 1.4 Thunderbolt 4 (Azami 40 Gbps) Uyku Modunda Şarj Desteği 40 Gbps Veri Aktarım Hızı
• USB Type-C İle Hızlı Şarj Var
• USB Type-C Hızlı Şarj Özellikleri Power Delivery
• HDMI Var
• HDMI Versiyonu HDMI 2.1
• Ethernet (LAN/RJ45) Var
• Bluetooth Var
• Bluetooth Özellikleri 5.3
• Wi-Fi Teknolojisi Wi-Fi 6E (802.11ax)

PİL & DİĞER PİL & DİĞER

• Kamera Özellikleri 2 Adet Mikrofon 1080p FHD
• Klavye Arka Aydınlatması Var
• Klavye Özellikleri Sıvı Dökülmesine Dirençli
• Diğer Özellikler Amplifikatör Poly Studio Ses 2 Adet Hoparlör
• Pil Gücü 56.0 Wh
• Pil Hücre Sayısı 3 Hücreli
• Pil Özellikleri Li-Ion (Lityum-İyon)

DAHİLİ GRAFİK DAHİLİ GRAFİK

• Dahili Grafik Modeli Intel Graphics
• Dahili Grafik Azami Frekans 1.95 GHz
• Dahili Grafik Diğer Özellikler DirectX 12.1 Intel Deep Learning Boost OpenCL 3.0 OpenGL 4.6 Ray Tracing X-cores 4

HP EliteBook 640 G11 (D30MKET) Ultrabook Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.