Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Hp Elitebook 650 G10 B2pk5es001 İ5-1335U 16Gb 1Tbssd 15.6" Fhd Freedos Dizüstü Bilgisayar
Satıcı: Teknoraks
48.536,10 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önce
1 48536.10
HP Elitebook 650 G10 B2PK5ES001 i5-1335U 16 GB 1 TB SSD 15.6" Free Dos Dizüstü Bilgisayar Satıcı: teknoraks
48.941,10 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯44 dk önce
2 48941.10
HP EliteBook 650 G10 B2PK5ES001 i5-1335U 16GB 1TBSSD 15.6" FHD FreeDOS Dizüstü Bilgisayar Satıcı: Teknoraks
50.137,92 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önce
3 50137.92
Hp Elitebook 650 G10 B2PK5ES001 I5-1335U 16GB 1tbssd 15.6" Fhd Freedos Dizüstü Bilgisayar - 1 TB - 16 GB
Satıcı: teknoraks
52.757,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯34 dk önce
4 52757.00
GENEL BİLGİLER
EKRAN
TASARIM
İŞLEMCİ
BELLEK
DEPOLAMA & OPTİK SÜRÜCÜ
HARİCİ GRAFİK
BAĞLANTILAR & ARAYÜZLER
PİL & DİĞER
DAHİLİ GRAFİK