Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Hp Elitebook 650 G10 B2pk5es002 İ5-1335U 16Gb 512Ssd+1Tbssd 15.6" Fhd Freedos Dizüstü Bilgisayar
Satıcı: Teknoraks
51.141,60 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯5 saat önce
1 51141.60
HP Elitebook 650 G10 B2PK5ES002 i5-1335U 16 GB 512 SSD+1 TB SSD 15.6" Free Dos Dizüstü Bilgisayar Satıcı: teknoraks
51.645,48 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯37 dk önce
2 51645.48
HP EliteBook 650 G10 B2PK5ES002 i5-1335U 16GB 512SSD+1TBSSD 15.6" FHD FreeDOS Dizüstü Bilgisayar Satıcı: Teknoraks
52.854,80 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯35 dk önce
3 52854.80
Hp Elitebook 650 G10 B2PK5ES002 I5-1335U 16GB 512SSD+1TBSSD 15.6" Fhd Freedos Dizüstü Bilgisayar - 1 TB - 16 GB
Satıcı: teknoraks
55.535,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯31 dk önce
4 55535.00
GENEL BİLGİLER
EKRAN
TASARIM
İŞLEMCİ
BELLEK
DEPOLAMA & OPTİK SÜRÜCÜ
HARİCİ GRAFİK
BAĞLANTILAR & ARAYÜZLER
PİL & DİĞER
DAHİLİ GRAFİK