Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Hp Elitebook 650 G10 B2pk5es003 İ5-1335U 16Gb 1Tbssd+1Tbssd 15.6" Fhd Freedos Dizüstü Bilgisayar
Satıcı: Teknoraks
55.880,80 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯4 saat önce
1 55880.80
HP Elitebook 650 G10 B2PK5ES003 i5-1335U 16 GB 1 TB SSD+1 TB SSD 15.6" Free Dos Dizüstü Bilgisayar Satıcı: teknoraks
56.400,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯42 dk önce
2 56400.00
HP EliteBook 650 G10 B2PK5ES003 i5-1335U 16GB 1TBSSD+1TBSSD 15.6" FHD FreeDOS Dizüstü Bilgisayar Satıcı: Teknoraks
57.729,11 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯40 dk önce
3 57729.11
Hp Elitebook 650 G10 B2PK5ES003 I5-1335U 16GB 1tbssd+1tbssd 15.6" Fhd Freedos Dizüstü Bilgisayar - 2 TB - 16 GB
Satıcı: teknoraks
60.692,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯31 dk önce
4 60692.00
GENEL BİLGİLER
EKRAN
TASARIM
İŞLEMCİ
BELLEK
DEPOLAMA & OPTİK SÜRÜCÜ
HARİCİ GRAFİK
BAĞLANTILAR & ARAYÜZLER
PİL & DİĞER
DAHİLİ GRAFİK