Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Hp Elitebook 650 G10 B2pk5es004 İ5-1335U 16Gb 2Tbssd 15.6" Fhd Freedos Dizüstü Bilgisayar
Satıcı: Teknoraks
54.767,70 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯3 saat önce
1 54767.70
HP Elitebook 650 G10 B2PK5ES004 i5-1335U 16 GB 2 TB SSD 15.6" Free Dos Dizüstü Bilgisayar Satıcı: teknoraks
55.278,58 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯37 dk önce
2 55278.58
HP EliteBook 650 G10 B2PK5ES004 i5-1335U 16GB 2TBSSD 15.6" FHD FreeDOS Dizüstü Bilgisayar Satıcı: Teknoraks
56.605,50 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯36 dk önce
3 56605.50
Hp Elitebook 650 G10 B2PK5ES004 I5-1335U 16GB 2tbssd 15.6" Fhd Freedos Dizüstü Bilgisayar - 2 TB - 16 GB
Satıcı: teknoraks
59.499,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯28 dk önce
4 59499.00
GENEL BİLGİLER
EKRAN
TASARIM
İŞLEMCİ
BELLEK
DEPOLAMA & OPTİK SÜRÜCÜ
HARİCİ GRAFİK
BAĞLANTILAR & ARAYÜZLER
PİL & DİĞER
DAHİLİ GRAFİK