Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Hp Elitebook 650 G10 B2pk5es005 İ5-1335U 32Gb 512Ssd 15.6" Fhd Freedos Dizüstü Bilgisayar
Satıcı: Teknoraks
50.210,80 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 saat önce
1 50210.80
Hp Elitebook 650 G10 B2PK5ES005 i5-1335U 32 GB 512 GB SSD 15.6" Dos Dizüstü Bilgisayar Satıcı: teknoraks
50.710,18 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯29 dk önce
2 50710.18
HP EliteBook 650 G10 B2PK5ES005 i5-1335U 32GB 512SSD 15.6" FHD FreeDOS Dizüstü Bilgisayar Satıcı: Teknoraks
51.920,19 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯45 dk önce
3 51920.19
Hp Elitebook 650 G10 B2PK5ES005 I5-1335U 32GB 512SSD 15.6" Fhd Freedos Dizüstü Bilgisayar - 512 GB - 32 GB
Satıcı: teknoraks
54.542,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯28 dk önce
4 54542.00
GENEL BİLGİLER
EKRAN
TASARIM
İŞLEMCİ
BELLEK
DEPOLAMA & OPTİK SÜRÜCÜ
HARİCİ GRAFİK
BAĞLANTILAR & ARAYÜZLER
PİL & DİĞER
DAHİLİ GRAFİK