Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Hp Elitebook 650 G10 B2pk5es006 İ5-1335U 32Gb 512Ssd+1Tbssd 15.6" Fhd Freedos Dizüstü Bilgisayar
Satıcı: Teknoraks
57.556,40 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯45 dk önce
1 57556.40
HP Elitebook 650 G10 B2PK5ES006 i5-1335U 32 GB 512 SSD+1 TB SSD 15.6" Free Dos Dizüstü Bilgisayar Satıcı: teknoraks
58.169,08 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯39 dk önce
2 58169.08
HP EliteBook 650 G10 B2PK5ES006 i5-1335U 32GB 512SSD+1TBSSD 15.6" FHD FreeDOS Dizüstü Bilgisayar Satıcı: Teknoraks
59.510,43 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯48 dk önce
3 59510.43
Hp Elitebook 650 G10 B2PK5ES006 I5-1335U 32GB 512SSD+1TBSSD 15.6" Fhd Freedos Dizüstü Bilgisayar - 1 TB - 32 GB
Satıcı: teknoraks
62.576,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯30 dk önce
4 62576.00
GENEL BİLGİLER
EKRAN
TASARIM
İŞLEMCİ
BELLEK
DEPOLAMA & OPTİK SÜRÜCÜ
HARİCİ GRAFİK
BAĞLANTILAR & ARAYÜZLER
PİL & DİĞER
DAHİLİ GRAFİK