Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Hp Elitebook 650 G10 B2pk5es007 İ5-1335U 32Gb 1Tbssd 15.6" Fhd Freedos Dizüstü Bilgisayar
Satıcı: Teknoraks
54.950,90 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯37 dk önce
1 54950.90
Hp Elitebook 650 G10 B2PK5ES007 i5-1335U 32 GB 1TB SSD 15.6" Free Dos Dizüstü Bilgisayar Satıcı: teknoraks
55.466,58 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯40 dk önce
2 55466.58
HP EliteBook 650 G10 B2PK5ES007 i5-1335U 32GB 1TBSSD 15.6" FHD FreeDOS Dizüstü Bilgisayar Satıcı: Teknoraks
56.793,56 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯39 dk önce
3 56793.56
Hp Elitebook 650 G10 B2PK5ES007 I5-1335U 32GB 1tbssd 15.6" Fhd Freedos Dizüstü Bilgisayar - 1 TB - 32 GB
Satıcı: teknoraks
59.702,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯28 dk önce
4 59702.00
GENEL BİLGİLER
EKRAN
TASARIM
İŞLEMCİ
BELLEK
DEPOLAMA & OPTİK SÜRÜCÜ
HARİCİ GRAFİK
BAĞLANTILAR & ARAYÜZLER
PİL & DİĞER
DAHİLİ GRAFİK