Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Hp Elitebook 650 G10 B2pk5es008 İ5-1335U 32Gb 1Tbssd+1Tbssd 15.6" Fhd Freedos Dizüstü Bilgisayar
Satıcı: Teknoraks
62.298,30 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯3 saat önce
1 62298.30
HP EliteBook 650 G10 B2PK5ES008 i5-1335U 32 GB 1 TB + 1 TB SSD 15.6" Free Dos Dizüstü Bilgisayar Satıcı: teknoraks
62.923,60 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯37 dk önce
2 62923.60
HP EliteBook 650 G10 B2PK5ES008 i5-1335U 32GB 1TBSSD+1TBSSD 15.6" FHD FreeDOS Dizüstü Bilgisayar Satıcı: Teknoraks
64.384,74 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯36 dk önce
3 64384.74
Hp Elitebook 650 G10 B2PK5ES008 I5-1335U 32GB 1tbssd+1tbssd 15.6" Fhd Freedos Dizüstü Bilgisayar - 2 TB - 32 GB
Satıcı: teknoraks
67.734,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯33 dk önce
4 67734.00
GENEL BİLGİLER
EKRAN
TASARIM
İŞLEMCİ
BELLEK
DEPOLAMA & OPTİK SÜRÜCÜ
HARİCİ GRAFİK
BAĞLANTILAR & ARAYÜZLER
PİL & DİĞER
DAHİLİ GRAFİK