Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Hp Elitebook 650 G10 B2pk5es009 İ5-1335U 32Gb 2Tbssd 15.6" Fhd Freedos Dizüstü Bilgisayar
Satıcı: Teknoraks
59.975,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önce
1 59975.00
Hp Elitebook 650 G10 B2PK5ES009 i5-1335U 32 GB 2 TB SSD 15.6" Dos Dizüstü Bilgisayar Satıcı: teknoraks
60.595,22 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯30 dk önce
2 60595.22
HP EliteBook 650 G10 B2PK5ES009 i5-1335U 32GB 2TBSSD 15.6" FHD FreeDOS Dizüstü Bilgisayar Satıcı: Teknoraks
61.945,70 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯31 dk önce
3 61945.70
Hp Elitebook 650 G10 B2PK5ES009 I5-1335U 32GB 2tbssd 15.6" Fhd Freedos Dizüstü Bilgisayar - 2 TB - 32 GB
Satıcı: teknoraks
65.155,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯31 dk önce
4 65155.00
GENEL BİLGİLER
EKRAN
TASARIM
İŞLEMCİ
BELLEK
DEPOLAMA & OPTİK SÜRÜCÜ
HARİCİ GRAFİK
BAĞLANTILAR & ARAYÜZLER
PİL & DİĞER
DAHİLİ GRAFİK