Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Hp Elitebook 650 G10 B2pk5es011 İ5-1335U 64Gb 1Tbssd 15.6" Fhd Freedos Dizüstü Bilgisayar
Satıcı: Teknoraks
70.110,20 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önce
1 70110.20
HP Elitebook 650 G10 B2PK5ES011 i5-1335U 64 GB 1 TB SSD 15.6" Free Dos Dizüstü Bilgisayar Satıcı: teknoraks
70.750,04 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯41 dk önce
2 70750.04
HP EliteBook 650 G10 B2PK5ES011 i5-1335U 64GB 1TBSSD 15.6" FHD FreeDOS Dizüstü Bilgisayar Satıcı: Teknoraks
72.656,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯34 dk önce
3 72656.00
Hp Elitebook 650 G10 B2PK5ES011 I5-1335U 64GB 1tbssd 15.6" Fhd Freedos Dizüstü Bilgisayar - 1 TB - 64 GB
Satıcı: teknoraks
76.260,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯29 dk önce
4 76260.00
GENEL BİLGİLER
EKRAN
TASARIM
İŞLEMCİ
BELLEK
DEPOLAMA & OPTİK SÜRÜCÜ
HARİCİ GRAFİK
BAĞLANTILAR & ARAYÜZLER
PİL & DİĞER
DAHİLİ GRAFİK