Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Hp Elitebook 650 G10 B2pk5es019 İ5-1335U 32Gb 1Tbssd 15.6" Fhd W11p Dizüstü Bilgisayar
Satıcı: Teknoraks
55.322,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯5 saat önce
1 55322.00
HP Elitebook 650 G10 B2PK5ES019 i5-1335U 32 GB 1 TB SSD 15.6" W11P Dizüstü Bilgisayar Satıcı: teknoraks
55.836,94 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯37 dk önce
2 55836.94
HP EliteBook 650 G10 B2PK5ES019 i5-1335U 32GB 1TBSSD 15.6" FHD W11P Dizüstü Bilgisayar Satıcı: Teknoraks
57.167,78 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯35 dk önce
3 57167.78
HP EliteBook 650 G10 B2PK5ES019 i5-1335U 32GB 1TBSSD 15.6" FHD W11P Dizüstü Bilgisayar Satıcı: Aison
57.799,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯5 saat önce
4 57799.00
Hp Elitebook 650 G10 B2PK5ES019 I5-1335U 32GB 1tbssd 15.6" Fhd W11P Dizüstü Bilgisayar - 1 TB - 32 GB
Satıcı: teknoraks
60.096,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯31 dk önce
5 60096.00
GENEL BİLGİLER
EKRAN
TASARIM
İŞLEMCİ
BELLEK
DEPOLAMA & OPTİK SÜRÜCÜ
HARİCİ GRAFİK
BAĞLANTILAR & ARAYÜZLER
PİL & DİĞER
DAHİLİ GRAFİK