Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Hp Elitebook 650 G10 B2pk5es020 İ5-1335U 64Gb 1Tbssd 15.6" Fhd W11p Dizüstü Bilgisayar
Satıcı: Teknoraks
70.479,50 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯3 saat önce
1 70479.50
HP Elitebook 650 G10 B2PK5ES020 i5-1335U 64 GB 1 TB SSD 15.6" W11P Dizüstü Bilgisayar Satıcı: teknoraks
71.123,22 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯37 dk önce
2 71123.22
HP EliteBook 650 G10 B2PK5ES020 i5-1335U 64GB 1TBSSD 15.6" FHD W11P Dizüstü Bilgisayar Satıcı: Teknoraks
73.054,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯53 dk önce
3 73054.00
Hp Elitebook 650 G10 B2PK5ES020 I5-1335U 64GB 1tbssd 15.6" Fhd W11P Dizüstü Bilgisayar - 1 TB - 64 GB
Satıcı: teknoraks
76.560,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯32 dk önce
4 76560.00
GENEL BİLGİLER
EKRAN
TASARIM
İŞLEMCİ
BELLEK
DEPOLAMA & OPTİK SÜRÜCÜ
HARİCİ GRAFİK
BAĞLANTILAR & ARAYÜZLER
PİL & DİĞER
DAHİLİ GRAFİK