Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Hp Elitebook 650 G10 B2PK5ES Intel Core I5 1335U 16GB 512GB SSD 15.6″ Fhd Freedos Taşınabilir Bilgisayar - 512 GB - 16 GB
Satıcı: OS BİLİŞİM
41.338,94 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯28 dk önce
1 41338.94
Hp Elitebook 650 G10 B2pk5es İ5-1335U 16Gb 512Ssd 15.6" Fhd Freedos Dizüstü Bilgisayar
Satıcı: Teknoraks
42.341,80 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önce
2 42341.80
HP ProBook 650 G10 B2PK5ES i5-1335U 16 GB 512 GB SSD 15.6" Dos Dizüstü Bilgisayar Satıcı: teknoraks
42.680,70 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯20 dk önce
3 42680.70
Hp Probook 650 G10 B2PK5ES 15.6'' i5-1355U 16G.Ram 512GB.Ssd Fdos 2 Yıl Garanti-Ddr4 Satıcı: Teknoraks
43.753,50 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯24 dk önce
4 43753.50
HP EliteBook 650 G10 B2PK5ES i5-1335U 16GB 512GB SSD 15.6 FreeDos Satıcı: Aison
44.199,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯5 saat önce
5 44199.00
HP 15.6" ELITEBOOK 650 G10 B2PK5ES CORE i5 1335U-16GB RAM-512GB NVME-FDOS Satıcı: Teknoraks
44.999,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯5 dk önce
6 45009
Hp Probook 650 G10 B2PK5ES 15.6'' İ5-1355U 16G.RAM 512GB.SSD Fdos 2 Yıl Garanti-Ddr4 - 1 ADET
Satıcı: teknoraks
46.002,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯28 dk önce
7 46002.00
GENEL BİLGİLER
EKRAN
TASARIM
İŞLEMCİ
BELLEK
DEPOLAMA & OPTİK SÜRÜCÜ
HARİCİ GRAFİK
BAĞLANTILAR & ARAYÜZLER
PİL & DİĞER
DAHİLİ GRAFİK1 yorum