Ekran Boyutu:
Ekran Çözünürlüğü:
İşlemci Modeli:
Bellek (RAM):
İşletim Sistemi:
Sabit Disk (SSD) Boyutu:
Dokunmatik Ekran:
Yok

HP EliteBook 8 G1i 14 AI (CS7R0ET) Laptop Fiyatları

Hp Elitebook 8 G1I CS7R0ET Ultra 7 255U 32GB 512GB SSD 14 Wuxga Windows 11 Pro - 512 GB - 32 GB

Satıcı: INTERLAND BILISIM

69.777,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

35 dk önce

1 69777.00
Hp Elitebook 8 G1ı Cs7r0et Ultra 7 255U 32 Gb Ram 512 Gb Ssd 14" Wuxga Windows 11 Pro Kn20

Satıcı: KUANTUM SANAL

85.495,20 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

2 85495.20
Hp Elitebook 8 G1I CS7R0ET Ultra 7 255U 32 GB Ram 512 GB SSD 14" Wuxga Windows 11 Pro KN20

Satıcı: KUANTUMSANAL

86.152,47 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

48 dk önce

3 86152.47
Hp Elitebook 8 G1I CS7R0ET Ultra 7 255U 32 GB Ram 512 GB SSD 14" Wuxga Windows 11 Pro KN20

Satıcı: KUANTUM

88.112,31 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

57 dk önce

4 88112.31
Hp Elitebook 8 G1I CS7R0ET Ultra 7 255U 32GB 512GB SSD 14 Wuxga Windows 11 Pro - 512 GB - 32 GB

Satıcı: Kuantum

92.749,80 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

35 dk önce

5 92749.80
HP EliteBook 8 G1i CS7R0ET Ultra 7 255U 32GB 512GB SSD 14 WUXGA Windows 11 Pro

Satıcı: Ebrar Bilgisayar

95.078,84 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

48 dk önce

6 95078.84
HP EliteBook 8 G1i CS7R0ET Ultra 7 255U 32 GB 512 GB SSD 14" W11P Dizüstü Bilgisayar

Satıcı: EbrarBilgisayar

95.324,46 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

50 dk önce

7 95324.46
HP EliteBook 8 G1i CS7R0ET Ultra 7 255U 32GB 512GB SSD 14 WUXGA Windows 11 Pro

Satıcı: Ebrar Bilgisayar

99.009,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

57 dk önce

8 99009.00
Hp Elitebook 8 G1i Cs7r0et Ultra 7 255U 32Gb 512Gb Ssd 14 Wuxga Windows 11 Pro

Satıcı: EbrarBilgisayar

101.409,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

9 101409.00
HP EliteBook 8 G1i CS7R0ET Ultra 7 255U 32 GB 512 GB SSD 14" W11P Dizüstü Bilgisayar

Satıcı: Uzmanlarpc

101.553,46 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

50 dk önce

10 101553.46

HP EliteBook 8 G1i 14 AI (CS7R0ET) Laptop Fiyat Geçmişi

HP EliteBook 8 G1i 14 AI (CS7R0ET) Laptop Temel Özellikleri

Yok

HP EliteBook 8 G1i 14 AI (CS7R0ET) Laptop Özellikleri

GENEL BİLGİLER GENEL BİLGİLER

EKRAN EKRAN

TASARIM TASARIM

• Genişlik 315.6 mm
• Derinlik 222.0 mm
• Kalınlık 12.4 mm
• Ağırlık 1.39 kg
• Renk Gümüş

İŞLEMCİ İŞLEMCİ

• İşlemci Markası Intel
• İşlemci Serisi Intel Core Ultra 7
• İşlemci Modeli Intel Core Ultra 7 255U
• İşlemci Temel Frekans 2.00 GHz
• İşlemci Artırılmış Frekans 2.40 GHz
• Verimlilik Çek.Düşük Frekans 1.7 GHz
• Verimlilik Çek.Turbo Frekans 5.2 GHz
• Düşük Güç Çek.Düşük Frekans 0.7 GHz
• Düşük Güç Çek.Turbo Frekans 4.2 GHz
• İşlemci Çıkış Yılı 2025
• İşlemci Çekirdeği 12 Adet
• İşlemci Çekirdek Detayları 2 x Düşük Güçlü Ver.Çekirdeği (700 MHz - 2.50 GHz) 2 x Performans Çekirdeği 8 x Verimlilik Çekirdeği
• İşlemci Önbellek 12 MB
• İşlemci Teknolojileri Intel Active Management Technology (AMT) Intel Adaptix Technology Intel Boot Guard Intel Gaussian & Neural Accelerator 3.5 Intel Image Processing Unit 6.0 Intel One-Click Recovery Intel Speed Shift Technology Intel Threat Detection Technology (TDT) Intel Thunderbolt™ 4 Intel Trusted Execution Technology Intel Wake on Voice Max Memory Size (dependent on memory type) 128 GB Memory Types Up to LPDDR5/x 8400 MT/s Up to DDR5 6400 MT/s PCI Express Configurations ‡ 3 (x4) Gen4 + 8 (x1 PCI Support 4.0 Product Tuning (Embedded Uses) x2 x4) Gen4

SİNİRSEL İŞLEMCİ (NPU) SİNİRSEL İŞLEMCİ (NPU)

• NPU (Sinirsel İşlem Birimi) Adı Intel® AI Boost
• NPU TOPS (Int8) 12
• NPU Diğer Özellikler DirectML ONNX RT Sparsity Desteği Windows Studio Effects Desteği WindowsML

BELLEK BELLEK

• Bellek (RAM) 32 GB
• Bellek Frekansı 5600 MHz
• Bellek Türü DDR5
• Mevcut Bellek Düzeni 1 x 32 GB
• Toplam Bellek Yuvası 2 Adet

DEPOLAMA & OPTİK SÜRÜCÜ DEPOLAMA & OPTİK SÜRÜCÜ

HARİCİ GRAFİK HARİCİ GRAFİK

• Harici Grafik İşlemcisi (GPU) Yok

BAĞLANTILAR & ARAYÜZLER BAĞLANTILAR & ARAYÜZLER

• USB 3.x Var
• USB 3.x Adedi 1
• USB 3.x Özellikleri 5 Gbps Veri Aktarım Hızı
• USB Type-C Var
• USB Type-C Adedi 2
• USB Type-C Özellikleri DisplayPort 1.4 DisplayPort 2.1 Thunderbolt 4 (x2) Uyku Modunda Şarj Desteği 10 Gbps Veri Aktarım Hızı 40 Gbps Veri Aktarım Hızı
• HDMI Var
• HDMI Versiyonu HDMI 2.1
• Bluetooth Var
• Bluetooth Özellikleri 5.4
• Wi-Fi Teknolojisi Wi-Fi 7 (802.11be)

PİL & DİĞER PİL & DİĞER

• Kart Okuyucu Var
• Kart Okuyucu Özellikleri Smart Card Reader
• Parmak İzi Okuyucu Var
• Kamera Özellikleri 2 Adet Mikrofon 5MP IR AI
• Klavye Arka Aydınlatması Var
• Klavye Özellikleri Sıvı Dökülmesine Dirençli
• Diğer Özellikler Güvenilir Platform Modülü (TPM 2.0) Hall Sensörü HP Tamper Lock (Güvenlik Kilidi) Poly Studio Ses Renk Sıcaklığı Sensörü Termal Sensör 2 Adet Hoparlör
• Pil Gücü 62.0 Wh
• Pil Hücre Sayısı 3 Hücreli
• Hızlı Şarj Özelliği Var

DAHİLİ GRAFİK DAHİLİ GRAFİK

• Dahili Grafik Modeli Intel Graphics
• Dahili Grafik Temel Frekans 2.1 MHz
• Dahili Grafik Diğer Özellikler AV1 Encode/Decode DirectX* Support 12.2 H.264 Hardware Encode/Decode Intel Deep Learning Boost (Intel DL Boost) on GPU Max Resolution (HDMI)‡ 4096 x 2304 @ 60Hz (HDMI 2.1 TMDS) 7680 x 4320 @ 60Hz (HDMI2.1 FRL) OpenCL* Support 3.0 OpenGL* Support 4.6

HP EliteBook 8 G1i 14 AI (CS7R0ET) Laptop Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.