Ekran Boyutu:
Ekran Çözünürlüğü:
İşlemci Modeli:
Bellek (RAM):
İşletim Sistemi:
Sabit Disk (SSD) Boyutu:
Dokunmatik Ekran:
Yok

HP EliteBook 8 G1i 16 AI (AD3T0ET) Laptop Fiyatları

Hp EliteBook AI 8 G1i AD3T0ET Ultra 7-255H 32 GB 1 TB SSD 16" W11P WUXGA Dizüstü Bilgisayar

Satıcı: TeknoMarket

91.509,24 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

32 dk önce

1 91509.24
Hp EliteBook AI 8 G1i AD3T0ET Ultra 7-255H 32 GB 1 TB SSD 16" W11P WUXGA Dizüstü Bilgisayar

Satıcı: İndeoKurumsal

92.966,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

32 dk önce

2 92966.00
Hp Elitebook 8 G1i Ad3t0et U7-255H 32Gb 1Tb Ssd 16'' W11pro

Satıcı: İNDEO KURUMSAL

94.449,50 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

3 94449.50
Hp Elitebook Aı 8 G1I AD3T0ET Ultra 7-255H 32GB Ram 1tb SSD 16" Wuxga Windows 11 Pro Gri Taşınabilir Bilgisayar - 1 TB - 32 GB

Satıcı: Sunucu Pazar

97.399,72 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

35 dk önce

4 97399.72
HP EliteBook 8 AI G1i AD3T0ET Ultra 7-255H 32GB RAM 1TB SSD 16" WUXGA Windows 11 Pro Gri

Satıcı: TedarikPazar

97.743,56 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

30 dk önce

5 97753.56
Hp Elitebook Aı 8 G1I AD3T0ET Ultra 7-255H 32GB Ram 1tb SSD 16" Wuxga Windows 11 Pro Gri Taşınabilir Bilgisayar - 1 TB - 32 GB

Satıcı: İndeoKurumsal | 3 yorum

98.900,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

30 dk önce

6 98900.00
HP EliteBook 8 G1i AD3T0ET U7-255H 32GB 1TB SSD 16'' W11Pro

Satıcı: indeokurumsal

98.900,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

6 saat önce

7 98900.00
HP EliteBook 8 G1i AD3T0ET U7-255H 32GB 1TB SSD 16'' W11Pro

Satıcı: Ebrar Bilgisayar

99.699,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

6 saat önce

8 99699.00
Hp Elitebook 8 G1i Ad3t0et Ultra 7 255H 32Gb 1Tb Ssd Intel Arc 16 Wuxga Windows 11 Pro

Satıcı: EbrarBilgisayar

104.439,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

9 104439.00
Hp Elitebook Aı 8 G1I AD3T0ET Ultra 7-255H 32GB Ram 1tb SSD 16" Wuxga Windows 11 Pro Gri Taşınabilir Bilgisayar - 1 TB - 32 GB

Satıcı: Ebrar Bilgisayar | 3 yorum

106.339,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

30 dk önce

10 106339.00

HP EliteBook 8 G1i 16 AI (AD3T0ET) Laptop Fiyat Geçmişi

HP EliteBook 8 G1i 16 AI (AD3T0ET) Laptop Temel Özellikleri

Yok

HP EliteBook 8 G1i 16 AI (AD3T0ET) Laptop Özellikleri

GENEL BİLGİLER GENEL BİLGİLER

EKRAN EKRAN

TASARIM TASARIM

• Genişlik 359.0 mm
• Derinlik 250.0 mm
• Kalınlık 15.5 mm
• Ağırlık 1.77 kg
• Renk Gümüş

İŞLEMCİ İŞLEMCİ

• İşlemci Markası Intel
• İşlemci Serisi Intel Core Ultra 7
• İşlemci Modeli Intel Core Ultra 7 255H
• İşlemci Temel Frekans 2.00 GHz
• İşlemci Artırılmış Frekans 5.10 GHz
• Verimlilik Çek.Düşük Frekans 1.50 GHz
• Verimlilik Çek.Turbo Frekans 4.40 GHz
• İşlemci Çıkış Yılı 2025
• İşlemci Çekirdeği 16 Adet
• İşlemci Çekirdek Detayları 2 x Düşük Güçlü Ver.Çekirdeği (700 MHz - 2.50 GHz) 6 x Performans Çekirdeği (2.00 - 5.10 GHz) 8 x Verimlilik Çekirdeği (1.50 - 4.40 GHz)
• Sanal Çekirdek 16 Adet
• İşlemci Önbellek 24 MB
• Transistör Mesafesi 3 nm
• İşlemci Teknolojileri Intel Adaptix Technology Intel Gaussian & Neural Accelerator 3.5 Intel High Definition Audio Intel Image Processing Unit 6.0 Intel Smart Sound Technology Intel Speed Shift Technology Intel Thread Director Intel Turbo Boost Max Technology 3.0 Intel Volume Management Device (VMD) Intel Wake on Voice Thermal Monitoring Technologies

SİNİRSEL İŞLEMCİ (NPU) SİNİRSEL İŞLEMCİ (NPU)

• NPU (Sinirsel İşlem Birimi) Adı Intel AI Boost
• NPU TOPS (Int8) 13
• NPU Diğer Özellikler Sparsity Desteği Windows Studio Effects Desteği

BELLEK BELLEK

• Bellek (RAM) 32 GB
• Bellek Frekansı 5600 MHz
• Bellek Türü DDR5
• Mevcut Bellek Düzeni 1 x 32 GB
• Toplam Bellek Yuvası 2 Adet

DEPOLAMA & OPTİK SÜRÜCÜ DEPOLAMA & OPTİK SÜRÜCÜ

• Sabit Disk (HDD) Yok
• Sabit Disk (SSD) Var
• Sabit Disk (SSD) Boyutu 1 TB
• Sabit Disk (SSD) Tipi NVMe M.2 (PCIe)

BAĞLANTILAR & ARAYÜZLER BAĞLANTILAR & ARAYÜZLER

• USB 3.x Var
• USB 3.x Adedi 1
• USB 3.x Özellikleri 5 Gbps Veri Aktarım Hızı
• USB Type-C Var
• USB Type-C Adedi 2
• USB Type-C Özellikleri DisplayPort 1.4 DisplayPort 2.1 Thunderbolt 4 (x2) Uyku Modunda Şarj Desteği 10 Gbps Veri Aktarım Hızı 40 Gbps Veri Aktarım Hızı
• USB Type-C İle Hızlı Şarj Var
• USB Type-C Hızlı Şarj Özellikleri Power Delivery
• HDMI Var
• HDMI Versiyonu HDMI 2.1
• Bluetooth Var
• Bluetooth Özellikleri 5.3
• Wi-Fi Teknolojisi Wi-Fi 6E (802.11ax)

PİL & DİĞER PİL & DİĞER

• Parmak İzi Okuyucu Var
• Kamera Özellikleri 2 Adet Mikrofon 5MP IR AI
• Klavye Arka Aydınlatması Var
• Klavye Özellikleri Sıvı Dökülmesine Dirençli
• Diğer Özellikler Güvenilir Platform Modülü (TPM 2.0) Hall Sensörü HP Tamper Lock (Güvenlik Kilidi) Poly Studio Ses Renk Sıcaklığı Sensörü Termal Sensör 2 Adet Hoparlör
• Pil Gücü 62.0 Wh
• Pil Hücre Sayısı 3 Hücreli
• Hızlı Şarj Özelliği Var

DAHİLİ GRAFİK DAHİLİ GRAFİK

• Dahili Grafik Modeli Intel Arc 140T
• Dahili Grafik Azami Frekans 2.25 GHz
• Dahili Grafik Diğer Özellikler AV1 Encode/Decode DirectX 12.2 GPU Peak TOPS (Int8) 74 H.264 Hardware Encode/Decode H.265 (HEVC) Hardware Encode/Decode Intel Deep Learning Boost (Intel DL Boost) on GPU Intel Quick Sync Video Multi-Format Codec Engines 2 OpenCL 3.0 OpenGL 4.6 Ray Tracing VP9 Bitstream & Decoding X-cores 8

HP EliteBook 8 G1i 16 AI (AD3T0ET) Laptop Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.