Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Hp Elitebook 840 G10 İ7-1355U 16Gb Ram 1Tb Ssd 14'' Wuxga W11Pro 819H1Ea & Per4 Çanta Satıcı: PER4MANCE
74.247,86 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯38 dk önce
1 74247.86
HP EliteBook 840 G10 i7-1355U 16GB RAM 1TB SSD 14'' WUXGA W11PRO 819H1EA & PER4 ÇANTA Satıcı: Per4mance
76.051,27 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯44 dk önce
2 76051.27
Hp Elitebook 840 G10 İ7-1355U 16Gb Ram 1Tb Ssd 14'' Wuxga W11Home 819H1Ea & Per4 Çanta Satıcı: PER4MANCE
76.651,14 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯38 dk önce
3 76651.14
HP EliteBook 840 G10 i7-1355U 16GB RAM 1TB SSD 14'' WUXGA W11HOME 819H1EA & PER4 ÇANTA Satıcı: Per4mance
78.626,22 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯44 dk önce
4 78626.22
GENEL BİLGİLER
EKRAN
TASARIM
İŞLEMCİ
BELLEK
DEPOLAMA & OPTİK SÜRÜCÜ
HARİCİ GRAFİK
BAĞLANTILAR & ARAYÜZLER
PİL & DİĞER
DAHİLİ GRAFİK