Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Satıcı: zitekbilisim
27.451,56 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯31 dk önceki fiyat
1 27451.56 Hp Nb 850 G8 İ7-1165G7 16Gb 512Gb Ssd 15.6" W10pro 358Q2eaSatıcı: Zitek Bilişim
27.679,94 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯32 dk önceki fiyat
2 27679.94 HP NB 850 G8 i7-1165G7 16GB 512GB SSD 15.6" W10PRO 358Q2EASatıcı: Zitek Bilişim
27.831,35 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯29 dk önceki fiyat
3 27831.35 HP NB 850 G8 i7-1165G7 16GB 512GB SSD 15.6" W10PRO 358Q2EASatıcı: Zitek Bilişim
28.471,85 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
4 28471.85 HP NB 850 G8 358Q2Ea Intel Core i7 1165G7 15.6" 16 GB RAM 512 GB SSD W10Pro LaptopSatıcı: zitek bilişim
28.990,98 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 saat önceki fiyat
5 28990.98 Hp Nb 850 G8 I7-1165G7 16GB 512GB SSD 15.6" W10PRO 358Q2EASatıcı: Zitek Bilişim
28.992,56 TL + Kargo Siteye Git ❯17 dk önceki fiyat
6 29002.56 Hp Elitebook Intel Core i7 1165G7 16GB 512GB SSD Windows 10 Pro 15.6" FHD Taşınabilir Bilgisayar 358Q2EASatıcı: Vizyon Bilgisayar
40.999,00 TL + Kargo Siteye Git ❯17 dk önceki fiyat
7 41009 HP EliteBook 850 G8 358Q2EA i7-1165G7 16 GB 512 GB SSD 15.6" W10P FHD Dizüstü BilgisayarSatıcı: vizyonbilgisayar
65.567,07 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯16 dk önceki fiyat
8 65567.07