Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
HP Elitebook Ultra G1i B68YZET U5-228V 32 GB 256 GB SSD 14.5" W11P Dizüstü Bilgisayar Satıcı: EbrarBilgisayar
62.048,46 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯47 dk önce
1 62048.46
HP EliteBook Ultra G1i B68YZET Ultra 5 228V 32GB 256GB SSD Intel Arc 14 Windows 11 Pro Satıcı: Ebrar Bilgisayar
62.064,49 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯30 dk önce
2 62064.49
Hp Elitebook Ultra G1I B68YZET Ultra 5 228V 32GB 256GB SSD Intel Arc 14 Windows 11 Pro - Gri
Satıcı: Ebrar Bilgisayar
64.423,88 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯15 dk önce
3 64423.88
Hp Elitebook Ultra G1i B68yzet Ultra 5 228V 32Gb 256Gb Ssd Intel Arc 14 Windows 11 Pro
Satıcı: EbrarBilgisayar
66.189,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯4 saat önce
4 66189.00
Hp Elitebook Ultra G1i B68yzet Ultra5 228V 32Gb 256Ssd 14" 2.8K W11p Dizüstü Bilgisayar
Satıcı: Teknoraks
73.004,20 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯4 saat önce
5 73004.20
HP Elitebook Ultra G1i B68YZET U5-228V 32 GB 256 GB SSD 14.5" W11P Dizüstü Bilgisayar Satıcı: teknoraks
75.042,08 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯47 dk önce
6 75042.08
Hp Elitebook Ultra G1I B68YZET Ultra5 228V 32GB 256SSD 14" 2.8k W11P Dizüstü Bilgisayar - 256 GB - 32 GB
Satıcı: teknoraks
78.366,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯15 dk önce
7 78366.00
GENEL BİLGİLER
EKRAN
TASARIM
İŞLEMCİ
SİNİRSEL İŞLEMCİ (NPU)
BELLEK
DEPOLAMA & OPTİK SÜRÜCÜ
HARİCİ GRAFİK
BAĞLANTILAR & ARAYÜZLER
PİL & DİĞER
DAHİLİ GRAFİK