Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Hp EliteBook X Flip G1İ AI D30U6ET U7-258V 32GB 512GB SSD 14" Touch W11Pro Satıcı: atesavm
116.897,50 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯32 dk önce
1 116897.50
Hp Elitebook X Flip G1i D30u6et Ultra 7 258V 32Gb 512Gb Ssd Intel Arc 14 Wuxga Touch Windows 11 Pro
Satıcı: EbrarBilgisayar
120.499,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 saat önce
2 120499.00
Hp Elitebook X Flip G1i Aı D30u6et U7-258V 32Gb 512Gb Ssd 14" Touch W11pro
Satıcı: İNDEO KURUMSAL
120.807,50 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 saat önce
3 120807.50
Hp Elitebook x Flip G1I D30U6ET Ultra 7 258V 32GB 512GB SSD Intel Arc 14 Wuxga Touch Windows 11 Pro
Satıcı: atesavm
121.231,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯23 dk önce
4 121231.00
Hp Elitebook x Flip G1i Aı D30U6ET U7-258V 32GB 512GB SSD 14" Touch W11PRO - 512 GB - 32 GB
Satıcı: atesavm
121.231,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯23 dk önce
5 121231.00
HP ELITEBOOK X AI D30U6ET G1i U7-258V 32GB 512GB SSD 14″ W11Pro Notebook Satıcı: netsiparis
124.149,90 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯7 dk önce
6 124159.9
GENEL BİLGİLER
EKRAN
TASARIM
İŞLEMCİ
SİNİRSEL İŞLEMCİ (NPU)
BELLEK
DEPOLAMA & OPTİK SÜRÜCÜ
HARİCİ GRAFİK
BAĞLANTILAR & ARAYÜZLER
PİL & DİĞER
DAHİLİ GRAFİK