Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
HP Elıtebook X G1A CP0E5ET UNUN0HEW0511 Ryzen Al 9 HX 375 32 GB 1 TB SSD 14" W11P Dizüstü Bilgisayar Satıcı: EbrarBilgisayar
109.593,66 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯39 dk önce
1 109593.66
HP Elıtebook X G1A CP0E5ET UNUN0HEW0511 Ryzen Al 9 HX 375 32 GB 1 TB SSD 14" W11P Dizüstü Bilgisayar Satıcı: qobostore
109.999,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯39 dk önce
2 109999.00
Hp Elitebook X G1a 14 Aı Amd Ryzen 9 Aı-375Hx Pro 32Gb 1Tb Ssd 14"Wqxga Oled Dokunmatik W11p Cp0e5et
Satıcı: qobostore
109.999,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 saat önce
3 109999.00
Hp Elitebook X G1a 14 Cp0e5et Ryzen Aı 9 Hx 375 32Gb 1Tb Ssd 14 Windows 11 Pro
Satıcı: EbrarBilgisayar
116.589,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 saat önce
4 116589.00
Hp Elitebook x G1A 14 CP0E5ET Ryzen Aı 9 Hx 375 32GB 1tb SSD 14 Windows 11 Pro
Satıcı: qobostore
116.599,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯34 dk önce
5 116599.00
Hp Elitebook x G1A 14 CP0E5ET Ryzen Aı 9 Hx 375 32GB 1tb SSD 14 Windows 11 Pro
Satıcı: Ebrar Bilgisayar
118.709,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯34 dk önce
6 118709.00
GENEL BİLGİLER
EKRAN
TASARIM
İŞLEMCİ
SİNİRSEL İŞLEMCİ (NPU)
BELLEK
DEPOLAMA & OPTİK SÜRÜCÜ
HARİCİ GRAFİK
BAĞLANTILAR & ARAYÜZLER
PİL & DİĞER
DAHİLİ GRAFİK