Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Hp Laptop Intel Core Ultra 5 225U 24 Gb Ddr5 1 Tb Ssd Fhd Ips 300Nit Wın 11 Home Taşınabilir Bilgisayar Ck6c5ea+Okatech Çanta
Satıcı: Alışverişdünyası Center
42.592,10 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯46 dk önce
1 42592.10
HP Laptop Intel Core Ultra 5 225U 24 GB Ddr5 1 TB SSD FHD IPS 300Nit WIN 11 HOME Taşınabilir Bilgisayar CK6C5EA+OKATECH ÇANTA Satıcı: ALİSVERİSDUNYASİ-CENTER
43.099,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯32 dk önce
2 43099.00
HP Laptop Intel Core Ultra 5 225U 24 GB Ddr5 1 TB SSD FHD IPS 300Nit WIN 11 HOME Taşınabilir Bilgisayar CK6C5EA+OKATECH Satıcı: Alışverisdünyasi-center
44.269,05 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯39 dk önce
3 44269.05
HP Laptop Intel Core Ultra 5 225U 24 GB Ddr5 1 TB SSD FHD IPS 300Nit WIN 11 HOME Taşınabilir Bilgis Satıcı: ALİSVERİSDÜNYASİ-CENTER
44.599,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯4 saat önce
4 44599.00
Hp Laptop Intel Core Ultra 5 225U 24 GB Ddr5 1 Tb SSD Fhd IPS 300NIT Wın 11 Home Taşınabilir Bilgisayar CK6C5EA+OKATECH Çanta
Satıcı: Alışverişdünyası-Center
46.599,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯29 dk önce
5 46599.00
Hp Intel Core Ultra 5-225U 24 GB Ddr5 1 Tb SSD Fhd IPS Wın 11 Home Taşınabilir Bilgisayar CK6C5EA
Satıcı: OKYANUS MALATYA
49.999,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯29 dk önce
6 49999.00
HP Laptop Intel Core Ultra 5 225U 24 GB Ddr5 1 TB SSD FHD IPS 300Nit WIN 11 HOME Taşınabilir Bilgis Satıcı: Rainpro Teknoloji
50.599,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯4 saat önce
7 50599.00
GENEL BİLGİLER
EKRAN
TASARIM
İŞLEMCİ
SİNİRSEL İŞLEMCİ (NPU)
BELLEK
DEPOLAMA & OPTİK SÜRÜCÜ
HARİCİ GRAFİK
BAĞLANTILAR & ARAYÜZLER
PİL & DİĞER
DAHİLİ GRAFİK