Ekran Boyutu:
Ekran Çözünürlüğü:
İşlemci Modeli:
Bellek (RAM):
İşletim Sistemi:
Sabit Disk (SSD) Boyutu:
Dokunmatik Ekran:
Yok

HP AI 15-fd2026nt (D51E0EA) Laptop Fiyatları

HP AI 15 D51E0EA Intel Core Ultra 5 225U 16 GB 512 GB SSD 15.6" Free Dos Dizüstü Bilgisayar

Satıcı: ulkemgy

27.166,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

38 dk önce

1 27166.00
HP AI 15 Intel Core Ultra 5 225U 16GB 512GB SSD Freedos 15.6" Taşınabilir Bilgisayar D51E0EA

Satıcı: notebookstore

27.490,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

36 dk önce

2 27490.00
HP AI 15 Intel Core Ultra 5 225U 16GB 512GB SSD 15.6" FHD Freedos Laptop D51E0EA + Çanta

Satıcı: notebookstore

27.490,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

36 dk önce

3 27490.00
HP AI 15 D51E0EA Intel Core Ultra 5 225U 16 GB 512 GB SSD 15.6" Free Dos Dizüstü Bilgisayar

Satıcı: websiniall

27.917,06 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

38 dk önce

4 27917.06
HP AI 15 Intel Core Ultra 5 225U 16GB 512GB SSD Freedos 15.6" Taşınabilir Bilgisayar D51E0EA - 512 GB - 16 GB

Satıcı: Hepsiburada | 43 yorum

27.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

33 dk önce

5 27999.00
HP AI 15 Intel Core Ultra 5 225U 16GB 512GB SSD Freedos 15.6" Taşınabilir Bilgisayar D51E0EA - 512 GB - 16 GB

Satıcı: Websinial | 43 yorum

28.719,25 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

33 dk önce

6 28719.25
HP AI 15 Intel Core Ultra 5 225U 16GB 512GB SSD Freedos 15.6" Taşınabilir Bilgisayar D51E0EA

Satıcı: Bozdan Teknoloji

28.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

7 28999.00
HP AI 15 Intel Core Ultra 5 225U 16GB 512GB SSD Freedos 15.6" Taşınabilir Bilgisayar D51E0EA

Satıcı: websinial

29.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

8 29999.00
HP AI 15 Intel Core Ultra 5 225U 16GB 512GB SSD 15.6" FHD Freedos Laptop, Notebook D51E0EA + Çanta

Satıcı: NotebookStore

34.090,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

37 dk önce

9 34090.00
Hp Ai 15 Intel Core Ultra 5 225U 16Gb 512Gb Ssd 15.6 Inç Freedos Notebook D51E0Ea Gri

Satıcı: NotebookStore

34.090,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

10 34090.00
Hp Al 15 Ultra5-225U 16Gb 512Gb Ssd 15.6" Ob Vga Fdos D51e0ea

Satıcı: Uzmanlar Bilgisayar

35.360,20 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

11 35360.20
Hp Aı 15 D51e0ea Ultra 5 225U 16Gb 512Gb Ssd 15.6" Freedos Notebook

Satıcı: Netsiparis

42.787,70 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

12 42787.70

HP AI 15-fd2026nt (D51E0EA) Laptop Fiyat Geçmişi

HP AI 15-fd2026nt (D51E0EA) Laptop Temel Özellikleri

Yok

HP AI 15-fd2026nt (D51E0EA) Laptop Özellikleri

GENEL BİLGİLER GENEL BİLGİLER

EKRAN EKRAN

TASARIM TASARIM

• Genişlik 359.8 mm
• Derinlik 236.0 mm
• Kalınlık 23.6 mm
• Ağırlık 1.65 kg
• Renk Gümüş
• Gövde Malzemesi Alüminyum Kapak

İŞLEMCİ İŞLEMCİ

• İşlemci Markası Intel
• İşlemci Serisi Intel Core Ultra 5
• İşlemci Modeli Intel Core Ultra 5 225U
• İşlemci Artırılmış Frekans 4.80 GHz
• Verimlilik Çek.Düşük Frekans 2.40 GHz
• Verimlilik Çek.Turbo Frekans 3.80 GHz
• İşlemci Çıkış Yılı 2025
• İşlemci Çekirdeği 12 Adet
• İşlemci Çekirdek Detayları 2 x Performans Çekirdeği 2 x Verimlilik Çekirdeği 2 x Verimlilik Çekirdeği (Düşük Güç)
• Sanal Çekirdek 14 Adet
• İşlemci Önbellek 12 MB
• İşlemci Teknolojileri Intel 64 Intel Adaptix Technology Intel Gaussian & Neural Accelerator 3.5 Intel High Definition Audio Intel Hyper-Threading Intel Image Processing Unit 6.0 Intel Smart Sound Technology Intel Speed Shift Technology Intel Thread Director Intel Volume Management Device (VMD) Intel Wake on Voice Thermal Monitoring Technologies

SİNİRSEL İŞLEMCİ (NPU) SİNİRSEL İŞLEMCİ (NPU)

• NPU (Sinirsel İşlem Birimi) Adı Intel AI Boost
• NPU TOPS (Int8) 12
• NPU Diğer Özellikler Sparsity Desteği Windows Studio Effects Desteği

BELLEK BELLEK

• Bellek (RAM) 16 GB
• Bellek Frekansı 5600 MHz
• Bellek Türü DDR5
• Mevcut Bellek Düzeni 1 x 16 GB

DEPOLAMA & OPTİK SÜRÜCÜ DEPOLAMA & OPTİK SÜRÜCÜ

HARİCİ GRAFİK HARİCİ GRAFİK

• Harici Grafik İşlemcisi (GPU) Yok

BAĞLANTILAR & ARAYÜZLER BAĞLANTILAR & ARAYÜZLER

• USB 3.x Var
• USB 3.x Adedi 2
• USB Type-C Var
• USB Type-C Adedi 2
• USB Type-C Özellikleri DisplayPort 1.4b Uyku Modunda Şarj Desteği 10 Gbps Veri Aktarım Hızı (x1)
• USB Type-C İle Hızlı Şarj Var
• USB Type-C Hızlı Şarj Özellikleri Power Delivery
• HDMI Var
• HDMI Versiyonu HDMI 1.4b
• Bluetooth Var
• Bluetooth Özellikleri 5.4
• Wi-Fi Teknolojisi Wi-Fi 6 (802.11ax)
• Wi-Fi Diğer Özellikler Dual Band

PİL & DİĞER PİL & DİĞER

• Parmak İzi Okuyucu Var
• Kamera Özellikleri Gürültü Engelleme HP True Vision 1080p FHD Kapatılabilir 2 Adet Mikrofon
• Klavye Arka Aydınlatması Var
• Klavye Özellikleri Tam Boy
• Diğer Özellikler 2 Adet Hoparlör
• Pil Gücü 41.0 Wh
• Pil Hücre Sayısı 3 Hücreli
• Pil Özellikleri Azami Çalışma Süresi:7 Saat
• Hızlı Şarj Özelliği Var

DAHİLİ GRAFİK DAHİLİ GRAFİK

• Dahili Grafik Modeli Intel Graphics
• Dahili Grafik Azami Frekans 2 GHz
• Dahili Grafik Diğer Özellikler DirectX 12.2 Multi-Format Codec Engines 2 OpenCL 3.0 OpenGL 4.6

HP AI 15-fd2026nt (D51E0EA) Laptop Yorumları (2 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

uye_177039451036 Profil Resmi

1 yorum

uye_177039451036 Panel IPS değil diye biliyorum. Lütfen kontrol eder misiniz.
Faydalı (0) Faydalı Değil (0) Yanıtla
2 ay önce
Epey Profil Resmi
Epey @uye_177039451036 Mesajınız için teşekkürler, üreticiden doğrulanana kadar panel bilgisi geçici olarak kaldırılmıştır.
Faydalı (0) Faydalı Değil (0) Yanıtla - 2 ay önce
Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.