Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Hp AI 15-FD2026NT D51E0EAA78 Ultra 5 225U 16 GB 512 GB SSD 15.6" Free Dos Wuxga Dizüstü Bilgisayar Satıcı: arezteknoloji
30.664,04 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯44 dk önce
1 30664.04
HP AI 15-FD2026NTA78 İntel Core Ultra 5 225U 16GB 512GB SSD Freedos 15.6" D51E0EAA78 Satıcı: AREZ TEKNOLOJİ
30.840,02 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯42 dk önce
2 30840.02
Hp AI 15-FD2026NTA78 Intel Core Ultra 5 225U 16GB 512GB SSD Freedos 15.6" FHD Taşınabilir Bilgisayar D51E0EAA78 - 512 GB - 16 GB
Satıcı: Arez Teknoloji
32.027,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯33 dk önce
3 32027.00
HP AI 15-FD2026NTA78 İntel Core Ultra 5 225U 16GB 512GB SSD Freedos 15.6" Taşınabilir Bilgisayar D51E0EAA78 Satıcı: Arez Teknoloji
32.753,39 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯27 dk önce
4 32763.39
HP AI 15-FD2026NTA78 İntel Core Ultra 5 225U 16GB 512GB SSD Freedos 15.6" Taşınabilir Bilgisayar D51E0EAA78 Satıcı: Arez Teknoloji
33.149,60 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯46 dk önce
5 33149.60
HP AI 15-FD2026NTA78 İntel Core Ultra 5 225U 16GB 512GB SSD Freedos 15.6" D51E0EAA78 Satıcı: Shopimode
34.999,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯42 dk önce
6 34999.00
GENEL BİLGİLER
EKRAN
TASARIM
İŞLEMCİ
SİNİRSEL İŞLEMCİ (NPU)
BELLEK
DEPOLAMA & OPTİK SÜRÜCÜ
HARİCİ GRAFİK
BAĞLANTILAR & ARAYÜZLER
PİL & DİĞER
DAHİLİ GRAFİK