Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Satıcı: GpnTeknoloji | 5 yorum
89.499,00 TL + Kargo Siteye Git ❯13 dk önceki fiyat
1 89509 HP Omen 17-CK2005NT 7P6D5EA i9-13900HX 32 GB 2 TB RTX4080 12 GB 17.3" Free Dos Dizüstü BilgisayarSatıcı: GpnTeknoloji
89.998,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯25 dk önceki fiyat
2 89998.00 OMEN Gaming Dizüstü Bilgisayar 17-ck2005nt, 13. Nesil Intel® Core™ i9-13900HX, 32 GB Ram, NVIDIA GeForce RTX 4080, 2 TB SSD, 17,3 inç QHD 250 Hz IPS 3 ms, FreeDOS, Soluk Siyah, 7P6D5EASatıcı: GpnTeknoloji
89.999,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯28 dk önceki fiyat
3 89999.00 Hp Omen 17-Ck2005nt 7P6d5ea 12Gb Rtx4080 13. Nesil Intel İ9-13900Hx 32Gb Ram 2Tb Ssd 17.3 İnc Qhd 240HzSatıcı: GpnTeknoloji
89.999,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯25 dk önceki fiyat
4 89999.00 HP Omen 17-ck2005nt 7p6d5ea 12gb Rtx4080 13. Nesil Intel I9-13900hx 32gb Ram 2tb Ssd 17.3"qhd 240hzSatıcı: GpnTeknoloji
89.999,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
5 89999.00 HP OMEN 17-CK2005NT 7P6D5EA 12GB RTX4080 13. Nesil Intel i9-13900HX 32GB RAM 2TB SSD 17.3 inç QHD 240HzSatıcı: GpnTeknoloji
90.743,62 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯27 dk önceki fiyat
6 90743.62 HP Omen 17-Ck2005Nt 7P6D5Ea Intel Core i9 13900Hx 17.3" 32 GB RAM 2 TB SSD 12 GB RTX 4080 QHD 240Hz FreeDOS NotebookSatıcı: GpnTeknoloji
99.999,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 saat önceki fiyat
7 99999.00 Hp Omen 17 İ9 13900Hx 32Gb Ram 2Tb Ssd Rtx4080/12Gb 240Hz 17.3 Qhd Fdos 7P6d5ea & Per4 CantaSatıcı: Per4mance
107.018,24 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯25 dk önceki fiyat
8 107018.24 HP OMEN 17 i9 13900HX 32GB RAM 2TB SSD RTX4080/12GB 240Hz 17.3 QHD FDOS 7P6D5EA & PER4 ÇANTASatıcı: Per4mance
107.866,46 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯27 dk önceki fiyat
9 107866.46 HP OMEN 17-CK2005NT 7P6D5EA 12GB RTX4080 13. Nesil Intel i9-13900HX 32GB RAM 2TB SSD 17.3 inç QHD 240HzSatıcı: Gpnteknoloji
108.349,00 TL + Kargo Siteye Git ❯34 dk önceki fiyat
10 108359 HP Omen 17 Intel Core i9 13900HX 32GB 2TB SSD RTX4080/12GB 240Hz 17.3" QHD FDOS Taşınabilir Bilgisayar & PER4 Çanta 7P6D5EAPN322Satıcı: Per4mance
111.219,88 TL + Kargo Siteye Git ❯13 dk önceki fiyat
11 111229.88 Hp Omen 17-ck2005nt I9-13900hx 32gb Ram 2tb Ssd Rtx4080/12gb 240hz 17.3 Qhd Fdos 7p6d5eaSatıcı: PER4MANCE
111.842,94 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
12 111852.94 HP Omen 17-ck2005nt I9-13900hx 32gb Ram 2tb Ssd Rtx4080/12gb 240hz 17.3 Qhd Fdos 7p6d5eaSatıcı: ALTUN ELEKTRONİK
112.629,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
13 112629.00 Hp Omen 17-ck2005nt I9-13900hx 32gb Ram 2tb Ssd Rtx4080/12gb 240hz 17.3 Qhd W11 Pro 7p6d5eaSatıcı: PER4MANCE
113.314,56 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
14 113324.56