Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
54 dk önceki fiyat
1 92999.00 HP Omen 17-Ck2006nt Core i9-13900hx 32gb 1tb Ssd 12gb Rtx 4080 17.3'' W11 Gölge Siyah Gaming Notebook 7p653eaSatıcı: TEKNOSA
92.999,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 saat önceki fiyat
2 92999.00 HP Omen/Core i9-13900HX İşlemci/32GB RAM/1TB SSD/RTX 4080/17.3''/Win 11/Laptop Gölge Siyahı 7P653EASatıcı: MediaMarkt
93.000,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯3 saat önceki fiyat
3 93000.00 Hp OMEN 17-CK2015NT i9 13900HX 32GB 1TB SSD RTX4080/12GB 17.3" 240HZ QHD W11 HOME 892R1EASatıcı: PER4MANCE
108.550,03 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
4 108550.03 HP Omen 17 Intel Core i9 13900HX 32GB 1TB SSD RTX4080/12GB 240Hz 17.3" QHD W11H Taşınabilir Bilgisayar & PER4 Çanta 892R1EAPN369Satıcı: Per4mance
110.598,44 TL Siteye Git ❯24 dk önceki fiyat
5 110608.44