Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
HP BQ3Q8EA Omen 16-AM0007NT i9-14900HX 32G 1TB SSD 8G RTX 5060 16" 165Hz WUXGA FreeDos Satıcı: Tekramarket
76.929,02 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯40 dk önce
1 76929.02
HP Omen 16-AM0021NT BQ3Q8EA i9-14900HX 32 GB 1 TB SSD RTX5060 16" Dos Dizüstü Oyuncu Bilgisayarı Satıcı: Tekramarket
79.429,06 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯42 dk önce
2 79429.06
Hp Omen 16-AM0007NT I9-14900HX 32GB 1tb 8gb Rtx 5060 16" 165 Hz Freedos BQ3Q8EA Taşınabilir Bilgisayar - 1 TB - 32 GB
Satıcı: Tekramarket
79.499,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯29 dk önce
3 79499.00
HP Omen 16-AM0007NT i9-14900HX 32G 1TB SSD 8G RTX 5060 16" 165Hz WUXGA FreeDos Satıcı: Tekramarket
79.499,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 saat önce
4 79499.00
HP BQ3Q8EA Omen 16-AM0007NT I9-14900HX 32G 1TB SSD RTX 5060 8G 16 WUXGA FreeDos Satıcı: Tekramarket
80.499,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 dk önce
5 80509
HP BQ3Q8EA Omen 16-AM0007NT i9-14900HX 32G 1TB SSD 8G RTX 5060 16" 165Hz WUXGA FreeDos Satıcı: Tekramarket
83.999,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯42 dk önce
6 83999.00
GENEL BİLGİLER
EKRAN
TASARIM
İŞLEMCİ
BELLEK
DEPOLAMA & OPTİK SÜRÜCÜ
HARİCİ GRAFİK
BAĞLANTILAR & ARAYÜZLER
PİL & DİĞER
DAHİLİ GRAFİK