Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
HP Omen 16-AM0009NT BQ1Y7EA Core 7-240H 32 GB 1 TB SSD RTX5070 16" Dos Dizüstü Bilgisayar Satıcı: VPBİLİSİM
74.259,06 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯51 dk önce
1 74259.06
Hp Omen 16-Am0009nt Intel Core 7-240H 32Gb 1Tb Ssd 8Gb Rtx 5070 16" 2K Freedos Laptop Bq1y7ea
Satıcı: VP BİLİŞİM
74.489,10 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 saat önce
2 74489.10
Hp Omen 16-AM0009NT Intel Core 7-240H 32GB 1tb SSD 8gb Rtx 5070 16" 2k Freedos Laptop BQ1Y7EA - 1 TB - 32 GB
Satıcı: VPBİLİSİM | 2 yorum
76.999,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯31 dk önce
3 76999.00
HP Omen 16-AM0009NT Intel Core 7-240H 32GB 1TB SSD 8GB RTX 5070 16" 2K Freedos Laptop Satıcı: VPBİLİSİM
84.989,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 saat önce
4 84989.00
GENEL BİLGİLER
EKRAN
TASARIM
İŞLEMCİ
BELLEK
DEPOLAMA & OPTİK SÜRÜCÜ
HARİCİ GRAFİK
BAĞLANTILAR & ARAYÜZLER
PİL & DİĞER
DAHİLİ GRAFİK