Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
HP OMEN 16-am0018nt Intel Core Ultra 7-255H GeForce RTX 5060 8GB 115W 16GB DDR5 1TB SSD 16 inç WUXGA 165Hz 3ms IPS FreeDos Gaming Laptop (BQ1Z1EA)
64.199,00 TL + 199,00 TL Kargo
Siteye Git ❯
3 saat önce
1 64209
HP OMEN 16-am0018nt Intel Core Ultra 7-255H GeForce RTX 5060 8GB 115W 16GB DDR5 1TB SSD 16 inç WUXGA 165Hz 3ms IPS FreeDos Gaming Laptop (BQ1Z1EA) - 007 First Light Hediyeli
64.199,00 TL + 199,00 TL Kargo
Siteye Git ❯
3 saat önce
2 64209
HP OMEN 16-AM0018NT BQ1Z1EA Ultra 7-255H 16 GB 1 TB SSD 8 GB RTX 5060 16" Free Dos Dizüstü Bilgisayar Satıcı: BETAPLUSTEKNOLOJİ
64.599,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯31 dk önce
3 64599.00
HP OMEN 16-am0018nt Intel Core Ultra 7-255H 16GB DDR5 1TB SSD RTX 5060 8GB 115W 16 inç WUXGA 165Hz 3ms IPS FreeDos Gaming Laptop (BQ1Z1EA) Satıcı: Betaplus
67.648,42 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯45 dk önce
4 67648.42
HP OMEN 16-AM0018NT BQ1Z1EA Ultra 7-255H 16 GB 1 TB SSD 8 GB RTX 5060 16" Free Dos Dizüstü Bilgisayar Satıcı: KuantumSanal
68.814,77 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯31 dk önce
5 68814.77
HP OMEN 16-am0018nt Intel Core Ultra 7-255H 16GB DDR5 1TB SSD RTX5060 8GB GDDR7 16 inç 2K 165Hz 3ms IPS FreeDos Gaming Laptop (BQ1Z1EA) Satıcı: Betaplus
70.889,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯47 dk önce
6 70889.00
HP OMEN 16 BQ1Z1EA Intel Core Ultra 7-255H 16 GB RAM 1 TB SSD RTX5060 FreeDOS F9 Satıcı: KUANTUMSANAL
71.090,85 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯45 dk önce
7 71090.85
HP OMEN 16-am0018nt Intel Core Ultra 7-255H 16GB DDR5 1TB SSD RTX5060 8GB 115W 16 inç WUXGA 165Hz 3ms IPS FreeDos Gaming Laptop (BQ1Z1EA) - 16 GB - 1 TB
Satıcı: BETA PLUS TEKNOLOJİ | 10 yorum
71.649,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯28 dk önce
8 71649.00
HP OMEN 16-am0018nt Intel Core Ultra 7-255H 16GB DDR5 1TB SSD RTX5060 8GB 115W 16 inç WUXGA 165Hz 3ms IPS FreeDos Gaming Laptop (BQ1Z1EA) - 16 GB - 1 TB
Satıcı: GamingGenTR | 10 yorum
72.459,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯28 dk önce
9 72459.00
HP OMEN 16-am0018nt Intel Core Ultra 7-255H 16GB DDR5 1TB SSD RTX5060 8GB GDDR7 16 inç 165Hz 3ms IPS FreeDos Gaming Laptop (BQ1Z1EA) Satıcı: BETA PLUS
97.129,00 TL + Kargo Siteye Git ❯34 dk önce
10 97139
GENEL BİLGİLER
EKRAN
TASARIM
İŞLEMCİ
SİNİRSEL İŞLEMCİ (NPU)
BELLEK
DEPOLAMA & OPTİK SÜRÜCÜ
HARİCİ GRAFİK
BAĞLANTILAR & ARAYÜZLER
PİL & DİĞER
DAHİLİ GRAFİK