Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Sponsorlu
Hp Omen C39J7EA Intel Core I9 14900HX 32GB 2tb SSD RTX5060-8GB Dos 16" Wuxga 144Hz Taşınabilir Bilgisayar - 2 TB - 32 GB
Satıcı: Teknorya | 7 yorum
80.999,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯24 dk önce
1 80999.00
HP Omen C39J7EA Intel Core i9 14900HX 32GB 2TB SSD RTX5060-8GB Dos 16" WUXGA 144Hz Taşınabilir Bilgisayar Satıcı: TEKNORYA BİLİŞİM HİZMETLERİ
80.799,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯37 dk önce
2 80799.00
HP Omen Intel Core i9 14900HX 32GB 2TB SSD RTX5060-8GB Dos 16" WUXGA 144Hz Notebook Satıcı: Teknorya
81.799,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 saat önce
3 81799.00
Hp Omen C39j7ea Intel Core İ9 14900Hx 32Gb 2Tb Ssd Rtx5060-8Gb Dos 16" Wuxga 144Hz Taşınabilir Bilgisayar
Satıcı: TEKNORYA
81.799,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önce
4 81799.00
HP Omen C39J7EA i9-14900HX 32 GB 2 TB SSD RTX5060 16" Free Dos Dizüstü Bilgisayar Satıcı: TeknoryaBilişim
81.927,43 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯39 dk önce
5 81927.43
HP Omen C39J7EA Intel Core i9 14900HX 32GB 2TB SSD RTX5060-8GB Dos 16" WUXGA 144Hz Taşınabilir Bilgisayar Satıcı: Teknorya
82.604,21 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önce
6 82604.21
Hp Omen C39J7EA Intel Core I9 14900HX 32GB 2tb SSD RTX5060-8GB Dos 16" Wuxga 144Hz Taşınabilir Bilgisayar - 2 TB - 32 GB
Satıcı: AKGTech | 7 yorum
93.999,06 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯24 dk önce
7 93999.06
GENEL BİLGİLER
EKRAN
TASARIM
İŞLEMCİ
BELLEK
DEPOLAMA & OPTİK SÜRÜCÜ
HARİCİ GRAFİK
BAĞLANTILAR & ARAYÜZLER
PİL & DİĞER
DAHİLİ GRAFİK