Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
HP OMEN Gaming 16-AM0044NT Intel® Core™ Ultra 7 255H 32GB 1TB SSD RTX5070 Freedos 16" Taşınabilir Bilgisayar CD8M2EA - 1 TB - 32 GB
Satıcı: BanazPc | 4 yorum
79.750,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯29 dk önce
1 79750.00
HP Omen Gaming 16-AM0044NT CD8M2EA Ultra 7 255H 32 GB 1 TB SSD RTX5070 16" Free Dos Dizüstü Bilgisayar Satıcı: fpsteknoloji
84.599,06 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯56 dk önce
2 84599.06
HP OMEN Gaming 16-AM0044NT Intel® Core™ Ultra 7 255H 32GB 1TB SSD RTX5070 Freedos 16" Taşınabilir Bilgisayar CD8M2EA Satıcı: Fps Teknoloji
85.499,05 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯24 dk önce
3 85499.05
HP Omen Gaming 16-AM0044NT CD8M2EA Ultra 7 255H 32 GB 1 TB SSD RTX5070 16" Free Dos Dizüstü Bilgisayar Satıcı: KuantumSanal
86.310,05 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯56 dk önce
4 86310.05
Hp Omen Gaming 16-AM0044NT CD8M2EA Intel Core Ultra 7 255H 32GB Ram 1tb SSD RTX5070 Freedos K21 Satıcı: KUANTUMSANAL
89.164,79 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯24 dk önce
5 89164.79
HP OMEN Gaming 16-AM0044NT Intel® Core™ Ultra 7 255H 32GB 1TB SSD RTX5070 Freedos 16" Taşınabilir Bilgisayar CD8M2EA - 1 TB - 32 GB
Satıcı: Fps Teknoloji | 4 yorum
89.999,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯29 dk önce
6 89999.00
HP OMEN Gaming 16-AM0044NT Intel® Core™ Ultra 7 255H 32GB 1TB SSD RTX5070 Freedos 16" Taşınabilir Bilgisayar CD8M2EA Satıcı: Fps Teknoloji
89.999,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯21 dk önce
7 89999.00
Hp Omen Gaming 16-AM0044NT CD8M2EA Intel Core Ultra 7 255H 32GB Ram 1tb SSD RTX5070 Freedos K21 Satıcı: KUANTUM
91.193,16 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯21 dk önce
8 91193.16
GENEL BİLGİLER
EKRAN
TASARIM
İŞLEMCİ
SİNİRSEL İŞLEMCİ (NPU)
BELLEK
DEPOLAMA & OPTİK SÜRÜCÜ
HARİCİ GRAFİK
BAĞLANTILAR & ARAYÜZLER
PİL & DİĞER
DAHİLİ GRAFİK