Ekran Boyutu:
Ekran Çözünürlüğü:
İşlemci Modeli:
Bellek (RAM):
İşletim Sistemi:
GPU Modeli:
Sabit Disk (SSD) Boyutu:
Dokunmatik Ekran:
Yok

HP OMEN Gaming 16-am0047nt (CD8M5EA) Laptop Fiyatları

HP OMEN 16-AM0047NT CD8M5EA Ultra 7 255H 24GB 1TB SSD 8GB GeForce RTX5070 16\"2K 144Hz FreeDOS Siyah

Satıcı: Ozerpa Teknoloji

68.799,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

1 68799.00
Hp Omen 16-AM0047NT CD8M5EA Intel® Core™ Ultra 7 255H 24GB RAM 1TB SSD 8GB RTX5070 16 Inç 2k 144Hz Freedos Taşınabilir Bilgisayar - 24 GB - 1 TB

Satıcı: HP Store Türkiye | 22 yorum

72.174,69 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

34 dk önce

2 72174.69
HP Omen 16-AM0047NT CD8M5EA Ultra 7-255H 24 GB 1TB SSD RTX5070 16" Dos Dizüstü Bilgisayar

Satıcı: HPStoreTürkiye

75.149,54 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

41 dk önce

3 75149.54
Hp Omen 16-Am0047nt Cd8m5ea Ultra7 255H 24Gb 1Tbssd Rtx5070 16" Wuxga Freedos Dizüstü Bilgisayar

Satıcı: Teknoraks

83.875,20 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

4 83875.20
HP Omen 16-AM0047NT CD8M5EA Ultra 7-255H 24 GB 1TB SSD RTX5070 16" Dos Dizüstü Bilgisayar

Satıcı: teknoraks

85.539,06 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

41 dk önce

5 85539.06
Hp Omen 16-AM0047NT CD8M5EA Intel® Core™ Ultra 7 255H 24GB RAM 1TB SSD 8GB RTX5070 16 Inç 2k 144Hz Freedos Taşınabilir Bilgisayar - 24 GB - 1 TB

Satıcı: ibuy | 22 yorum

87.761,51 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

34 dk önce

6 87761.51
HP Omen 16-AM0047NT CD8M5EA Ultra7 255H 24GB 1TBSSD RTX5070 16" WUXGA FreeDOS Dizüstü Bilgisayar

Satıcı: Teknoraks

88.599,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

38 dk önce

7 88599.00

HP OMEN Gaming 16-am0047nt (CD8M5EA) Laptop Fiyat Geçmişi

HP OMEN Gaming 16-am0047nt (CD8M5EA) Laptop Temel Özellikleri

Yok

HP OMEN Gaming 16-am0047nt (CD8M5EA) Laptop Özellikleri

GENEL BİLGİLER GENEL BİLGİLER

EKRAN EKRAN

TASARIM TASARIM

• Genişlik 357.5 mm
• Derinlik 269.0 mm
• Kalınlık 23.7 mm
• Ağırlık 2.43 kg
• Renk Siyah
• Gövde Malzemesi Alüminyum (Alt)

İŞLEMCİ İŞLEMCİ

• İşlemci Markası Intel
• İşlemci Serisi Intel Core Ultra 7
• İşlemci Modeli Intel Core Ultra 7 255H
• İşlemci Temel Frekans 2.00 GHz
• İşlemci Artırılmış Frekans 5.10 GHz
• Verimlilik Çek.Düşük Frekans 1.50 GHz
• Verimlilik Çek.Turbo Frekans 4.40 GHz
• İşlemci Çıkış Yılı 2025
• İşlemci Çekirdeği 16 Adet
• İşlemci Çekirdek Detayları 2 x Düşük Güçlü Ver.Çekirdeği (700 MHz - 2.50 GHz) 6 x Performans Çekirdeği (2.00 - 5.10 GHz) 8 x Verimlilik Çekirdeği (1.50 - 4.40 GHz)
• Sanal Çekirdek 16 Adet
• İşlemci Önbellek 24 MB
• Transistör Mesafesi 3 nm
• İşlemci Teknolojileri Intel Adaptix Technology Intel Gaussian & Neural Accelerator 3.5 Intel High Definition Audio Intel Image Processing Unit 6.0 Intel Smart Sound Technology Intel Speed Shift Technology Intel Thread Director Intel Turbo Boost Max Technology 3.0 Intel Volume Management Device (VMD) Intel Wake on Voice Thermal Monitoring Technologies

SİNİRSEL İŞLEMCİ (NPU) SİNİRSEL İŞLEMCİ (NPU)

• NPU (Sinirsel İşlem Birimi) Adı Intel AI Boost
• NPU TOPS (Int8) 13
• NPU Diğer Özellikler Sparsity Desteği Windows Studio Effects Desteği

BELLEK BELLEK

• Bellek (RAM) 24 GB
• Bellek Frekansı 5600 MHz
• Bellek Türü DDR5
• Mevcut Bellek Düzeni 1 X 24 GB
• Toplam Bellek Yuvası 2 Adet

DEPOLAMA & OPTİK SÜRÜCÜ DEPOLAMA & OPTİK SÜRÜCÜ

HARİCİ GRAFİK HARİCİ GRAFİK

BAĞLANTILAR & ARAYÜZLER BAĞLANTILAR & ARAYÜZLER

• USB 3.x Var
• USB 3.x Adedi 2
• USB 3.x Özellikleri 10 Gbps Veri Aktarım Hızı
• USB Type-C Var
• USB Type-C Adedi 1
• USB Type-C Özellikleri DisplayPort 1.4 Uyku Modunda Şarj Desteği 10 Gbps Veri Aktarım Hızı
• USB Type-C İle Hızlı Şarj Var
• USB Type-C Hızlı Şarj Özellikleri Power Delivery
• HDMI Var
• HDMI Versiyonu HDMI 2.1
• Ethernet (LAN/RJ45) Var
• Ethernet Özellikleri 2.5 Gbps
• Bluetooth Var
• Bluetooth Özellikleri 5.4
• Wi-Fi Teknolojisi Wi-Fi 6 (802.11ax)

PİL & DİĞER PİL & DİĞER

• Kamera Özellikleri Gürültü Engelleme HP True Vision 1080p FHD Kızılötesi Kapatılabilir 2 Adet Kamera
• Klavye Arka Aydınlatması Var
• Klavye Özellikleri 4 Bölgeli RGB Aydınlatma
• Diğer Özellikler DTS X Ultra Ses HP Audio Boost HyperX Termal Sensör 2 Adet Hoparlör
• Pil Gücü 70.0 Wh
• Pil Hücre Sayısı 4 Hücreli
• Pil Özellikleri Li-Po (Lityum-Polimer)
• Hızlı Şarj Özelliği Var

DAHİLİ GRAFİK DAHİLİ GRAFİK

• Dahili Grafik Modeli Intel Arc 140T
• Dahili Grafik Azami Frekans 2.225 GHz
• Dahili Grafik Diğer Özellikler AV1 Encode/Decode DirectX 12.2 GPU Peak TOPS (Int8) 74 H.264 Hardware Encode/Decode H.265 (HEVC) Hardware Encode/Decode Intel Deep Learning Boost (Intel DL Boost) on GPU Intel Quick Sync Video Multi-Format Codec Engines 2 OpenCL 3.0 OpenGL 4.6 Ray Tracing VP9 Bitstream & Decoding X-cores 8

HP OMEN Gaming 16-am0047nt (CD8M5EA) Laptop Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.