Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
HP Omen 16-AM0052NT CJ8T6EA Ultra 7 255H 24 GB 1 TB SSD 8 GB RTX5070 16" W11H Dizüstü Bilgisayar Satıcı: websiniall
75.170,86 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯49 dk önce
1 75170.86
HP Omen 16-AM0052NT CJ8T6EA Ultra 7 255H 24 GB 1 TB SSD 8 GB RTX5070 16" W11H Dizüstü Bilgisayar Satıcı: nesiltech
79.899,06 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯49 dk önce
2 79899.06
Hp Omen 16-am0052nt Core Ultra 7 255H-RTX5070 8Gb-24Gb-1Tb Ssd-16 inch- W11 14 yorum
81.999,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önce
3 81999.00
Hp Omen 16 CJ8T6EA U7-255H 24GB Ram 1tb SSD Rtx 5070 8gb 16 Inç Gaming Laptop Windows 11 Home - 1 TB - 24 GB
Satıcı: nesiltech
85.499,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯27 dk önce
4 85499.00
Hp 16" Ultra 7 255H - 24Gb Ddr5 Ram - 1Tb Nvme - 8Gb Rtx5070 - W11h / Omen Cj8t6ea
Satıcı: ramazanmutlu
87.922,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯47 dk önce
5 87922.00
Hp Omen 16-Am0052nt Cj8t6ea Ultra 7 255H 24 Gb 1 Tb Ssd 8 Gb Rtx5070 16" W11h Dizüstü Bilgisayar
Satıcı: onlinealisverisyap
89.617,20 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯47 dk önce
6 89617.20
GENEL BİLGİLER
EKRAN
TASARIM
İŞLEMCİ
SİNİRSEL İŞLEMCİ (NPU)
BELLEK
DEPOLAMA & OPTİK SÜRÜCÜ
HARİCİ GRAFİK
BAĞLANTILAR & ARAYÜZLER
PİL & DİĞER
DAHİLİ GRAFİK